Raise the Game - AMD rozdaje nowe gry ze swoimi procesorami i grafikami

Raise the Game - AMD rozdaje nowe gry ze swoimi procesorami i grafikami

AMD zdecydowało się właśnie na odświeżenie swojej promocji Raise the Game, w ramach której producent oferuje wraz ze swoimi kartami graficznymi oraz procesorami darmowe gry. Oczywiście mówimy tu o dużych produkcjach AAA, a promocja tym razem obejmuje trzy grupy produktów. Jeśli więc przymierzacie się do zakupu nowego sprzętu lub wymiany procesora lub grafiki, to być może takie tytuły jak Borderlands 3, Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, The Outer Worlds czy trzymiesięczny dostęp do subskrypcji Xbox Game Pass na PC przekonają Was do sięgnięcia po któryś z produktów czerwonej ekipy. Promocja obowiązuje do końca grudnia, więc jest czas i można zrobić sobie w ten sposób dodatkowy prezent na Gwiazdkę.  

Promocja obowiązuje do końca grudnia, więc jest czas i można zrobić sobie w ten sposób dodatkowy prezent na Gwiazdkę.

Raise the Game - AMD rozdaje nowe gry ze swoimi procesorami i grafikami

Zacznijmy od promocji obejmującej karty graficzne firmy, gdzie osoby, które zdecydują się na zakup modelu Radeon RX 570, Radeon RX 580, Radeon RX 590, Radeon RX 5700 lub Radeon RX 5700 XT, mogą wybrać pomiędzy Borderlands 3 i Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, czyli shooterami nastawionymi na kooperacyjną rozgrywkę (choć w zgoła odmiennym klimacie). Co warto podkreślić, kupno gotowego komputera, wyposażonego w jedną z tych kart graficznych, także upoważnia nas do odbioru jednego z tych tytułów. Sięgając z kolei po procesory AMD, a konkretniej modele z serii Ryzen 9 3000 oraz Ryzen 7 3800X, otrzymamy dwie gry: The Outer Worlds i Borderlands 3. Decydując się na CPU z poprzedniej generacji lub niższej półki, a konkretniej: Ryzen 7 2700, Ryzen 7 2700X, Ryzen 5 3600X albo Ryzen 7 3700X,  możemy wybrać jedną z tych produkcji.

Raise the Game - AMD rozdaje nowe gry ze swoimi procesorami i grafikami

AMD kontynuuje także współpracę z Microsoftem i za procesory oraz karty graficzne od tego producenta otrzymujemy dodatkowo trzy miesiące subskrypcji Xbox Game Pass na PC za darmo. W tym wypadku promocja obejmuje prócz wymienionych już CPU i GPU także układy z serii Ryzen 5 2000, 3400G 3400G i Ryzen 5 3600, a także grafiki Radeon RX 560, Radeon VII i Radeon RX Vega. Przedsiębiorstwu udało się także umieścić tematyczne przedmioty AMD w grach Ghost Recon Breakpoint i Borderlands 3 (na zdjęciu powyżej). Przed zakupem sprzętu warto upewnić się, czy dany sklep bierze udział w akcji, bo w Polsce dołączyły do niej: Action S. A., Morele.net, Komputronik, Proline i X-Kom. Jeśli zaś chodzi o partnerów AMD, którzy potwierdzili przystąpienie do promocji, są to: Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo i MSI. Po szczegóły odsyłamy na stronę producenta.   

Pokaż / Dodaj komentarze do: Raise the Game - AMD rozdaje nowe gry ze swoimi procesorami i grafikami

 0