Rapoo 3510 Plus – myszka, którą każdy zechce pomacać

Rapoo 3510 Plus – myszka, którą każdy zechce pomacać

Firma Rapoo rozszerzyła swoją ofertę o nowy model myszki, 3510 Plus. Cechą charakterystyczną urządzenia jest tekstylne wykończenie, które ma zapewnić użytkownikowi przyjemny chwyt.

Technicznie Rapoo 3510 Plus to typowa myszka komputerowa o biurowym zacięciu, jakich znajdziemy w sklepach dziesiątki (jak nie setki). Peryferium ma trzy przyciski, klasyczną rolkę i sensor optyczny o czułości 1000 DPI. Ponadto, komunikuje się z komputerem bezprzewodowo, a to za sprawą znajdującego się w zestawie nano odbiornika USB. Producent chwali się jeszcze możliwością pracy na niemalże każdej powierzchni, ale prawdę powiedziawszy w przypadku czujników optycznych nie stanowi to niczego szczególnego, a także długim, bo aż 12-miesięcznym czasem pracy na baterii. Szczególne jest za to wykonanie obudowy, a właściwie wykorzystane materiały. Plastikowy korpus pokryto bowiem warstwą tekstylną, co zdaniem producenta znacząco poprawia komfort chwytu.

Tytułem braku stosownej informacji ciężko sprecyzować, jaki materiał wykorzystano. Najprawdopodobniej jest to rodzaj poliestru, powleczony dodatkowo jakąś warstwą ochronną, ograniczającą ścieranie i podatność na zabrudzenia. W zależności od wybranej wersji, Rapoo 3510 Plus możemy nabyć w kolorze czarnym lub szarym. Dodatkowo, wkrótce ma pojawić się też wariant w kolorze granatowym, pozostając jednak chwilowo wyłącznie domeną zdjęć dostarczonych do prasy. Nietypową myszkę wyceniono na 99 złotych i objęto 24-miesięczną gwarancją serwisową. Na rynku polskim zakupimy ją m.in. w salonach sieci Komputronik, która to jest jednym z głównych dystrybutorów marki Rapoo.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rapoo 3510 Plus – myszka, którą każdy zechce pomacać

 0