Rapoo V210 - mysz dla gracza za rozsądne pieniądze

Rapoo V210 - mysz dla gracza za rozsądne pieniądze

Popularny producent peryferii komputerowych wprowadził na rynek mysz pozwalającą zaspokoić potrzeby współczesnych fanów gier wideo. 

Mysz V210 wyposażono w sensor optyczny VPRO nowej generacji z czułością regulowaną w zakresie od 500 DPI (dla uzyskania maksymalnej precyzji) do 3000 DPI, co zapewnia szybkość manewrowania. Sensor przetwarza obraz z prędkością 6400 FPS zaś jego prędkość śledzenia wynosi 60 cali/s. Takie parametry z całą pewnością pozwolą osiągnąć doskonałe wyniki w wielu wymagających grach wideo. Całość dopełnia wbudowana pamięć, pozwalająca na zapisanie preferowanych ustawień myszki (makra, DPI i tryb oświetlenia) w trybie gry. Dzięki czemu z urządzenia możemy korzystać na dowolnym komputerze bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Do dyspozycji użytkowników oddano także 5 w pełni programowalnych przycisków oraz podświetlenie LED, które umożliwiają dostosowanie indywidualnych preferencji, czy ustawień w każdej produkcji. 

Mysz Ravoo V210 jest dedykowany wszystkim maniakom gra. Dzięki zastosowanym technologiom bez wątpienia zadowoli tę najbardziej wybredną grupę osób

Obudowę wyprofilowano zgodnie z wymaganiami osób zarówno prawo i jak leworęcznych. Ergonomiczny kształt urządzenia powoduje mniejsze zmęczenie dłoni podczas jego używania. Na spodzie znajdziemy cztery ślizgacze pozwalające na płynny ruch, a boki gryzonia pokryto teksturowaną gumą, które poprawiają pewność chwytu. Mysz posiada przewód w oplocie o długości 1,8m oraz pozłacane złącze USB, co zapewnia wysoką trwałość. Rapoo V210 dostępny jest już w sprzedaży w wielu popularnych sklepach internetowych. Firma Rapoo została założona w 2002 roku, stając się jednym z ważniejszych ogniw rynku produktów bezprzewodowych. Natomiast w 2011 była pierwszy raz notowana na giełdzie. Od 2012 roku firma poszerzyła swoją działalność o Europę oraz kraje azjatyckie, a w 2013 Amerykę Północną. Od 2014r. Rapoo oferuje na rynku europejskim również produkty przewodowe. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rapoo V210 - mysz dla gracza za rozsądne pieniądze

 0