Ratchet & Clank: Rift Apart z datą premiery. Ruszyła przedsprzedaż ekskluzywa dla PS5

Ratchet & Clank: Rift Apart z datą premiery. Ruszyła przedsprzedaż ekskluzywa dla PS5

Ratchet & Clank: Rift Apart miał pierwotnie zadebiutować w okolicach premiery PlayStation 5, ale tak się nie stało i gra zaliczyła opóźnienie. Sony w końcu podało, kiedy będziemy mogli zagrać w ten tytuł, a wystartowało także z jego przedsprzedażą na PlayStation Store.  Nadchodząca gra od Insomniac Games zadebiutuje 11 czerwca 2021 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Gra jest dostępna w dwóch wersjach, standardowej oraz Cyfrowej Deluxe. Fani tego tytułowego duetu mogą się już zacierać ręce i odliczać czas do premiery, gdyż Rift Apart zapowiada się na kolejną mocną ekskluzywną produkcję od PlayStation, a co więcej, tytuł ten prezentuje się wybornie na materiałach promocyjnych i wykorzystywać ma też niemal wszystkie nowe technologie wprowadzone przez next-gen Sony (np. superszybkie wczytywanie czy ray tracing).

Nadchodząca gra od Insomniac Games zadebiutuje 11 czerwca 2021 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 5.

Ratchet & Clank: Rift Apart to zupełnie nowa odsłona serii, w której doktor Nefarious wykorzystuje urządzenie do przenoszenia się między wymiarami, żeby znaleźć galaktykę, w której zawsze zwycięża. Tytułowi bohaterowie zostają rozdzieleni i szukają siebie nawzajem. W czasie swojej przygody spotykają lombaksicę z ruchu oporu, odwiedzają nowe i znajome miejsca (ale w innej, międzywymiarowej odsłonie), a także wypróbowują zupełnie nowy arsenał broni nie z tego świata (coś z czego słynie ten cykl). Jeśli ktoś nie miał okazji zagrać w poprzednie odsłony serii, to idealny moment, żeby spróbować. Pod względem fabularnym nowa przygoda stanowi zupełnie odrębny produkt, ale fani Ratcheta i Clanka znajdą w niej głębsze nawiązania do poprzednich części. 

Ratchet & Clank: Rift Apart z datą premiery. Ruszyła przedsprzedaż ekskluzywa dla PS5

W przedsprzedaży można zakupić grę w dwóch wersjach: Standardowej oraz Cyfrowej Deluxe. Gracze, którzy zamówią Ratchet & Clank: Rift Apart już teraz, będą mogli wcześniej niż inni odblokować dwa uwielbiane przez fanów serii elementy. Pancerz węglonoxowy z Ratchet & Clank: Going Commando (2003) został wzbogacony o wysoką rozdzielczość materiałów i naturalne refleksy świetlne. Gracze, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, odblokują także Pikselator – broń retro z Ratchet & Clank (2016), również odświeżoną wizualnie na konsoli PS5. W Cyfrowej Edycji Deluxe, oprócz gry Ratchet & Clank: Rift Apart, gracze otrzymają następującą zawartość: 5 dodatkowych zestawów pancerzy, 20 szt. rarytanium na ulepszenia broni, pakiet naklejek do wykorzystania w pierwszym w historii serii trybie fotograficznym, a także cyfrowy artbook i cyfrową ścieżkę dźwiękową. Po zamówieniu cyfrowej edycji standardowej lub Cyfrowej Edycji Deluxe w PlayStation Store zostaną one odblokowane automatycznie. W przypadku zakupu fizycznej lub cyfrowej wersji edycji standardowej od innego sprzedawcy należy sprawdzić, czy zapewnia on elementy dodatkowe.

Ratchet & Clank: Rift Apart z datą premiery. Ruszyła przedsprzedaż ekskluzywa dla PS5

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ratchet & Clank: Rift Apart z datą premiery. Ruszyła przedsprzedaż ekskluzywa dla PS5

 0