Rayman Legends dostępny za darmo w Epic Games Store

Rayman Legends dostępny za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store tradycyjnie jak co tydzień udostępnił bezpłatnie nową grę. Tym razem wybór padł na wydanego w 2013 roku Rayman Legends, który jest kolejną odsłoną zapoczątkowanej przeszło 24 lata temu serii platformówek z popularnym tytułowym bohaterem. Grę przypiszemy do swojego konta bezpośrednio tutaj do maksymalnie 6 grudnia. Deweloperzy z Ubisoftu odpowiadający za markę po wielu latach zabawy z pełną grafiką 3D postanowili za sprawą opublikowanego w 2011 roku Rayman Origins powrócić niejako do korzeni prezentując grę z dość dobrą dwuwymiarową warstwą wizualną dostosowaną do współczesnych standardów. Produkcja odniosła tym samym sukces więc twórcy usiedli do prac nad następcą częścią udostępnioną wczoraj za darmo na Epic Games Store.

Do 6 grudnia na Epic Games Store możemy za darmo dopisać do konta grę Rayman Legends.

Oczywiście w Rayman Legends nie zabrakło typowego dla marki humoru, który trafi w gusta również najmłodszych odbiorców. Podczas naszej przygody odwiedzimy wiele zróżnicowanych krain od starożytnej Grecji po średniowieczne zamki. Chociaż teoretycznie mamy do czynienia z niezbyt wymagającą platformówką to produkcja może czasem sprawić pewne trudności nawet starszym graczom. Oprócz tego w grze pojawia się doskonale wszystkim znany przyjaciel bohatera, czyli Globox pomagający nam podczas przechodzenia kolejnych poziomów. Mimo iż tytuł oferuje pełnoprawny tryb dla pojedynczej osoby, to nie zapomniano o opcji kooperacji dla maksymalnie czterech osób i co ciekawe zgodnie z niektórymi opiniami dopiero wówczas gra nabiera prawdziwego sensu.

Natomiast w przyszłym tygodniu od 5 do 12 grudnia Epic udostępni swoim użytkownikom grę Jotun Valhalla Edition, którą osadzono w mitologii nordyckiej zaś nam przychodzi wcielić się w Thorę, wikińską wojowniczkę. Choć zginęła ona w walce to jej śmierć nie była chwalebna i aby trafić do Walhalli dziewczyna musi udowodnić, że jest tego warta. Jedną z głównych cech wyróżniających produkcję studia Thunder Lotus Games jest z pewnością ręcznie wykonana oprawa graficzna. Akcję gry umieszczonej w składającym się z dziewięciu poziomów nordyckim czyśćcu obserwujemy z rzutu izometrycznego. Co ważne darmowe okazje to nie jedyne wydarzenie na Epic Games Store. Sklep przygotował bowiem specjalną wyprzedaż z okazji Black Friday 2019.

W trwającej do 2 grudnia akcji promocyjnej przeceniono wiele gier w tym Red Dead Redemption 2, którego nabędziemy za 199,92 zł (zamiast standardowych 249,90 złotych), Borderlands 3 za 174,19 zł czy Metro Exodus kosztującego obecnie 84,50 zł. Dodatkowo możemy się zainteresować też Heavy Rain - 55,20 zł, Beyond: Dwie dusze - 55, 20 zł, Ancestors: The Humankind Odyssey - 84,99 zł czy The Sinking City za 135,85 złotych. Oczywiście, jeśli dobrze poszukacie to w innych sklepach ostatecznie macie szansę znaleźć ciekawsze promocje, lecz trzeba pamiętać, że jest to wyprzedaż organizowana bezpośrednio przez Epic Games Store, który nadal się rozwija przez co biblioteka produktów nie jest ogromna w porównaniu ze Steam. Pełną listę promocji znajdziecie tutaj.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rayman Legends dostępny za darmo w Epic Games Store

 0