Rayman Raving Rabbids niebawem dostępne za darmo w sklepie Ubisoftu

Rayman Raving Rabbids niebawem dostępne za darmo w sklepie Ubisoftu

Ubisoft z okazji Chińskiego Nowego Roku rozda grę Rayman Raving Rabbids o zwariowanych królikach w świecie doskonale znanego Raymana. Oferta będzie ograniczona czasowo.

Rayman Raving Rabbids odbiega od klasycznych platformówek z Raymanem w roli głównej, do której Ubisoft powrócił lata po wydaniu gier o szalonych królikach. Tym razem fani marki niemający styczności z Rayman Raving Rabbids będą mieli możliwość zgarnięcia produkcji za darmo. Ubisoft z okazji Chińskiego Nowego Roku udostępni Rayman Raving Rabbids 19 stycznia w swoim sklepie. Promocja pozostanie ograniczona czasowo i na przypisanie tytułu do konta Ubisoft Connet dostaniemy 5 dni. Wprawdzie przytoczona propozycja nie jest szczególnie popularna, to jakością nie odbiega od innych tego rodzaju gier.

Od 19 do 23 stycznia użytkownicy Ubisoft Connect będą mogli odebrać za darmo grę Rayman Raving Rabbids.

Rayman Raving Rabbids

Rayman Raving Rabbids zadebiutował w 2006 roku na PC, Wii, PlayStation 2, Nintendo DS oraz Xboxie 360. Jest to gra zręcznościowo-platformowa z Raymanem w roli głównej, którego krainę zaatakowały szalone króliki z kosmosu. Jak łatwo się domyślić sieją one totalny chaos i zniszczenie. Bohaterowi nie pozostaje nic innego tylko przechytrzyć zwierzaki i ocalić świat. Do dyspozycji oddano ponad 70 zadań w unikalnych stylizowanych światach. Rozgrywka polega na pokonywaniu wyzwań, zabawianiu królików w tym odkrywaniu nowych krain z mnóstwem przedmiotów do zdobycia, takich jak kostiumy, muzyka i bajery dla celi Raymana.

Walczymy przy pomocy najróżniejszych ciosów, ścigamy się na zwierzętach, hipnotyzujemy króliki, toczymy pojedynki na specjalnej arenie, tańczymy czy strzelamy... przepychaczami. Zabawy dla najmłodszych graczy jest więc sporo. Rayman Raving Rabbids pozbawiono charakterystycznej dla pierwszych odsłon serii oprawy wizualnej a całość przedstawiono w pełnym 3D tak jak Raymana 2 i Raymana 3. Seria o królikach raczej nie zdobyła uznania a po Rayman Raving Rabbids powstały jeszcze Rayman Raving Rabbids 2 oraz Rayman Raving Rabbids: TV Party - ten ostatni na konsolę Nintendo Wii.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rayman Raving Rabbids niebawem dostępne za darmo w sklepie Ubisoftu

 0