Razer Anzu Smart Glasses - stylowe i funkcjonalne inteligentne okulary

Razer Anzu Smart Glasses - stylowe i funkcjonalne inteligentne okulary

Razer zaprezentował dzisiaj Razer Anzu Smart Glasses, swoje pierwsze w historii okulary. Te stanowić mają niezwykłe połączenie ochrony, dzięki soczewkom filtrującym w 35% niebieskie światło, polaryzacyjnych okularów przeciwsłonecznych, chroniących w 99% przed promieniowaniem UVA/UVB, sterowania dotykowego i dźwięku typu open-ear. Okulary oferują bezprzewodowy dźwięk typu open-ear i technologię Bluetooth firmy Razer o niskim opóźnieniu. Ich waga to tylko 48 g, dzięki czemu lekka oraz ergonomiczna konstrukcja gwarantuje komfort użytkowania, szczególnie podczas długich sesji pracy w domu. Razer Anzu będą dostępne na Razer.com w dwóch wersjach: z modnymi, prostokątnymi ramkami lub z ramkami okrągłymi, a każda z nich w dwóch rozmiarach z subtelnym brandingiem zdobiącym trwałe i elastyczne zauszniki na zawiasach, ułatwiających przechowywanie okularów.

Razer zaprezentował dzisiaj Razer Anzu Smart Glasses, swoje pierwsze w historii okulary.

Razer Anzu Smart Glasses - stylowe i funkcjonalne inteligentne okulary

Łączność Bluetooth 5.1 charakteryzuje się niską latencją na poziomie 60 ms, która gwarantuje płynny, wolny od zacinania dźwięk, pozwalający na pełne zanurzenie się w muzyce bez najmniejszych zakłóceń spowodowanych opóźnieniami lub przeskokami dźwięku. Dyskretny mikrofon dookólny i głośniki wbudowane w ramki Anzu zapewniają dyskretną, wygodną komunikację bez konieczności używania rąk – bez względu na miejsce i czas. Dzięki ponad 5-godzinnej żywotności baterii na jednym ładowaniu Razer Anzu mają pozwalać na cały dzień użytkowania. Gdy urządzenie jest złożone i nie jest używane, wyłącza się samoczynnie. Dzięki temu okulary w trybie gotowości mogą działać prawie dwa tygodnie.

Razer Anzu Smart Glasses - stylowe i funkcjonalne inteligentne okulary

Aby zapewnić wygodne, intuicyjne oraz inteligentne sterowanie, dotykowy interfejs z boku ramki Anzu może zmieniać utwory muzyczne, odtwarzać lub zatrzymywać multimedia, zarządzać połączeniami konferencyjnymi i aktywować asystenta głosowego smartfona. Wrażenia z użytkowania urządzenia można poszerzyć o aplikacje dostępne na systemy Android i iOS, które zapewniają możliwość korygowania ustawień EQ (domyślna, zwiększona klarowność lub podbicie wysokich tonów), ustawienia opóźnień, sprawdzenia stanu baterii czy aktualizacji oprogramowania.

Razer Anzu Smart Glasses - stylowe i funkcjonalne inteligentne okulary

Dostępne w różnych rozmiarach i stylach, Razer Anzu mają wodoodporną konstrukcję klasy IPX4, co czyni je odpornymi na zachlapania. W skład opakowania wchodzą inteligentne okulary Anzu z fabrycznie zainstalowanymi soczewkami filtrującymi światło niebieskie w 35%, wymienne polaryzacyjne, przeciwsłoneczne soczewki ochronne, odcinające 99% promieniowania UVA / UVB, kabel do ładowania USB-A, ściereczka do czyszczenia oraz futerał do przechowywania oprawek i dodatkowych soczewek. Cena okularów to 209,99 EUR, a produkt jest już dostępny na stronie producenta. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Anzu Smart Glasses - stylowe i funkcjonalne inteligentne okulary

 0