Razer Atlas - podkładka z hartowanego szkła za przeszło 550 zł

Razer Atlas - podkładka z hartowanego szkła za przeszło 550 zł

Razer to jeden z tych producentów, którzy lubią zaskakiwać nas innowacyjnymi, oryginalnymi rozwiązaniami i tym razem producent pokusił się o nietypową podkładkę pod mysz o nazwie Razer Atlas.

Razer Atlas to pierwsze tego typu akcesorium amerykańskiego producenta wykonane z hartowanego szkła. Trzeba przyznać, że nie jest to oczywisty wybór dla podkładki pod mysz, to przeważnie widujemy podkładki wykonane z miękkiego materiału lub twardego plastiku. Niemniej jednak nie jest to pierwsza szklana podkładka na rynku, bo tego typu modele są dostępne na rynku od lat (choćby SteelSeries Experience I-2).

Razer Atlas to pierwsze tego typu akcesorium amerykańskiego producenta wykonane z hartowanego szkła.

Razer Atlas

Atlas ma zapewniać świetną wydajność dla graczy, którzy potrzebują odpowiedniej powierzchni do szybkich ruchów, jednocześnie mając na uwadze precyzję. Razer chwali się, że jego nowy produkt powinien oferować powierzchnię myszy o zerowym oporze. Podkładka oferuje też dużą powierzchnię, bo jej wymiary to 450 × 400 mm, a producent zadbał również o antypoślizgową powierzchnię na spodzie. 

Razer Atlas

Ponadto Atlas jest wykonany z hartowanego szkła „premium” z powłoką odporną na zarysowania, która odpycha brud i kurz, zapewniając czystą powierzchnię. Dzięki temu, że jest łatwa w utrzymaniu, podkładkę można łatwo czyścić ciepłą, wilgotną ściereczką, aby zawsze pozostawała w nieskazitelnym stanie. Razer Atlas jest również dostępny w dwóch opcjach kolorystycznych, czarnej i białej, więc możemy zdecydować się na wersję, która lepiej pasuje do naszej platformy.

Razer Atlas

Zainteresowani? W takim razie ostudzić może Was cena tego gadżetu, bo wynosi ona aż 120 EUR, co w przeliczeniu na złotówki dalej ok. 563 zł.

Razer Atlas

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Atlas - podkładka z hartowanego szkła za przeszło 550 zł

 0