Razer BlackWidow Ultimate z certyfikatem IP54

Razer BlackWidow Ultimate z certyfikatem IP54

Razer zaprezentował najnowszą odsłonę klawiatury BlackWidow Ultimate. Urządzenie uzyskało certyfikat IP54, co oznacza, że jest odporne na wodę oraz kurz.

W związku z procesem certyfikacji, klawiatura została poddana najróżniejszym testom, podczas których okazało się, że jest odporna na wodę oraz szkodliwe drobinki kurzu. Oczywiście urządzenie zostało, tak jak poprzednia wersja, wyposażone w autorskie, mechaniczne przełączniki, które zostały stworzone specjalnie z myślą o graczach. Przełączniki dla tego modelu są wykonane w kolorze zielonym, który kojarzy się z marką Razer. Oprócz tego, producent deklaruje, że żywotność każdego z klawiszy to około 80 milionów naciśnięć. Częstotliwość raportowania wynosi 1000 Hz. Klawiatura ma funkcję anti-ghosting dla dziesięciu klawiszy, a także tryb "gaming", czyli blokadę niechcianych klawiszy.

Klawiatura posiada certyfikat IP54 oraz szereg rozwiązań Razera znanych z innych modeli

Razer BlackWidow Ultimate posiada w pełni programowalne klawisze z opcją nagrywania makr. Urządzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem Razer Synapse, w którym użytkownik może skonfigurować poszczególne efekty zgodnie z własnymi preferencjami oraz dowolnie ustawić podświetlanie klawiszy i dynamiczne efekty. Warto jeszcze wspomnieć, że wymiary klawiatury to: 203 x 153 x 60 milimetrów, a waga wraz z kablem wynosi: 348 gram. Klawiatura kosztuje 119,99 euro, a więc około 510 złotych i na Razerzone.com jest już dostępna, natomiast w innych punktach sprzedaży ma się niebawem pojawić. Czyżby gracze nie dbali o swoje peryferia oraz o czystość w swoim miejscu rozrywki? A Wy jak konserwujecie swoje drogie peryferia? Nawilżona szmatka wystarczy czy potrzebne są specjalne środki czyszczące?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer BlackWidow Ultimate z certyfikatem IP54

 0