Razer Cynosa Chroma Pro – budżetowa klawiatura dla wymagających

Razer Cynosa Chroma Pro – budżetowa klawiatura dla wymagających

Razer jest firmą, która w środowisku graczy utożsamiana jest ze sprzętem najwyżej jakości, dla najbardziej wymagających. Teraz prezentuje nam swój kolejny produkt, w dodatku w przystępnej cenie – klawiaturę Razer Cynosa Chroma oraz Razer Cynosa Chroma Pro.

Mają one przynieść rewolucję nie tylko pod względem niezawodności, ale także możliwości personalizacji – teraz możemy ustawiać podświetlenie nie tylko pojedynczych klawiszy, ale także spodu klawiatury. Jej czarny matowy kolor będzie z pewnością pasował do każdego stanowiska, a możliwość dostosowania koloru każdego światełka w klawiaturze sprawia, że zrobi ona świetne wrażenie na wszystkich. Dzięki aplikacji Razer Synapse 3 będziemy również mogli zaprogramować sobie, które klawisze i w jakim kolorze powinny się świecić, przypisywać im funkcje, a także konfigurować makra, po czym będziemy mogli eksportować te ustawienia i korzystać z nich, gdzie tylko chcemy. Mogą się one nawet zmieniać w zależności od tego, w co aktualnie gramy.

Dobrze wykonana, wodoodporna i w przystępnej cenie. Nowa klawiatura Razera z pewnością zdobędzie wielu miłośników

Razer Cynosa Chroma Pro jest klawiaturą membranową wyposażoną w klawisze posiadające miękką amortyzację, dzięki czemu grając w nocy nie obudzimy naszych domowników. Producent promuje ją jako wodoodporną, jednak nie dotyczy to naszych switch-ów. Dzięki technologiom key roll-over oraz anti-ghosting klawiatura nie będzie miała problemów z użyciem nawet do 10 klawiszy na raz i choć konkurneci w tej cenie często oferują często pełne NKRO, to jednak taka ilość, o ile nie jesteście mutantami, powinna w zupełności wystarczyć. Jej cena różni się w zależności od wersji – podstawowa kosztuje 69.99 €, a ta rozbudowana o światła RGB z dołu klawiatury kosztuje 89.99 €. Nie jest ona jeszcze dostępna w Polsce, ponadto wersję Pro będziemy mogli nabyć tylko za pomocą sklepu RazerStore.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Cynosa Chroma Pro – budżetowa klawiatura dla wymagających

 0