Razer Naga Trinity oraz Tartarus V2

Razer Naga Trinity oraz Tartarus V2

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o tym, że Razer zaczyna udzielać się na rynku telefonów. Nie oznacza to jednak, że zapomniał o swoich korzeniach – w końcu zapowiedział ostatnio dwa nowe produkty dla graczy.

Pierwszym z nich jest nowy gryzoń dla graczy – Razer Naga Trinity, podstawowo korzysta z oryginalnego rozwiązania Razer Naga, które zostało stworzone z myślą o grach MOBA, jednak nie jest to nowy model tej myszki, a właściwie połączenie wszystkich jej modeli. Posiada ona wymieniany panel boczny, dzięki któremu możemy przełączać się pomiędzy zestawami z dwoma przyciskami, siedmioma przyciskami, bądź przygotowanym dla graczy MMORPG – zestawem dwunastoprzyciskowym. Każdy z nich wyprofilowany jest tak, by mysz zachowała charakterystyczny dla serii Naga kształt. Wyposażona będzie w sensor optyczny 5G o rozdzielczości do 16000 DPI i maksymalnej szybkości 450 IPS oraz znane z poprzednich produktów oświetlenie RGB. Pojawi się w pierwszym kwartale 2018 roku i będziemy mogli ją kupić za pomocą sklepu RazerZone.com w cenie 100$.

Razer w ostatnim czasie wyjątkowo rozpieszcza swoich fanów. Jednakże Razer Naga nie jest to nowym modelem tej myszki, a właściwie połączeniem wszystkich jej wersji

Razer Naga Trinity oraz Tartarus V2

Drugim produktem zapowiedzianym przez Razera jest Razer Tartarus V2, trzydziestodwuklawiszowy keypad oferujący możliwość ich swobodnego programowania. Od poprzedniej odsłony różni się nieco kształtem oraz liczbą klawiszy (jego poprzednia odsłona miała ich tylko 25). Nowy Tartarus wykorzystują technologię Mecha-Membrane, która zdaniem producenta łączy w sobie najlepsze cechy klawiatur mechanicznych i membranowych. Ponadto posiada ośmiokierunkową gałkę i kółko do przewijania, a także wygodną podkładkę pod nadgarstek. Wyposażona jest w światła RGB i technologię anti-ghosting, co pewnie nikogo już nie zaskakuje. Jej premiera przewidziana jest na czwarty kwartał 2017 roku, a cena wynosić będzie 79.99$. Tak jak w poprzednim przypadku będziemy mogli zamówić ją za pomocą serwisu RazerZone.com.

Razer Naga Trinity oraz Tartarus V2

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Naga Trinity oraz Tartarus V2

 0