Razer nawiązuje współpracę z Lamborghini. Zobaczcie limitowaną wersję Blade 16

Razer nawiązuje współpracę z Lamborghini. Zobaczcie limitowaną wersję Blade 16

Tegoroczna edycja Razerconu przyniosła kilka niespodzianek dla miłośników akcesoriów komputerowych i luksusowych marek lifestylowych. Razer nawiązał współpracę z Lamborghini, aby stworzyć ulepszony laptop Blade 16, który czerpie inspiracje od producenta samochodów sportowych, ale to nie wszystko, bo producent sprzętu gamingowego połączył także siły z firmą modową Dolce & Gabbana. 

Razer Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition

W ramach współpracy Razer i Automobili Lamborghini (tego typu kooperacje są typowe dla producentów laptopów, wystarczy wspomnieć o MSI i AMG) wspólnie przedstawili Razer Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition. Ten laptop do gier łączy technologię gamingową Razera z designem Lamborghini. To urządzenie będzie dostępne w wersji limitowanej, w liczbie zaledwie 150 egzemplarzy na całym świecie i może pochwalić się niestandardową obudową, która wykonana została za pomocą technologii frezowania CNC z charakterystycznym dla Automobili Lamborghini pomarańczowym i matowym czarnym wykończeniem Arancia Apodis oraz kultowym logo.

Razer Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition

Razer zadbał jednak również o wydajność i sercem Razer Blade 16 są jego potężna karta graficzna NVIDIA® GeForce RTX 4090 i procesor Intel® Core i9 HX 13. generacji. Ta kombinacja poradzi sobie z każdą grą i starczy na lata. Aby uzupełnić możliwości wizualne, w laptopie zastosowano pierwszy i jedyny na świecie wyświetlacz Mini-LED oferujący różnorodność dzięki trybom gry UHD+ 120Hz i FHD+ 240Hz. Opatentowany przez Razera system chłodzenia z komorą parową gwarantować ma zaś najwyższą wydajność, a skomplikowane detale i funkcje, takie jak podkreślone porty USB i spersonalizowana sekwencja rozruchu nawiązują do designu Lamborghini.

Razer Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition będzie dostępny w limitowanej serii 150 sztuk wyłącznie na Razer.com i w wybranych sklepach RazerStores w USA w cenie 4999,99 USD, czyli przeszło 21,6 tys. zł. 

Razer i Dolce & Gabbana

Razer nawiązał także współpracę z ikoną mody, marką Dolce & Gabbana, aby stworzyć zdobioną złotem edycję popularnych słuchawek bezprzewodowych Barracuda. Charakterystyczne logo tej marki modowej zostało nawet zastosowane na krzesłach Razer Enki i Razer Chroma RGB, a także odzieży, (bluzy i t-shirty). Pełna wersja Dolce&Gabbana | Kolekcja Razera będzie dostępna w okresie świątecznym pod koniec czwartego kwartału 2023 roku i wtedy też poznamy ceny. 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer nawiązuje współpracę z Lamborghini. Zobaczcie limitowaną wersję Blade 16

 0