Razer odświeża laptopa Blade Stealth

Razer odświeża laptopa Blade Stealth

Firma Razer ogłosiła niedawno nowy model swojego 13,3-calowego laptopa Blade Stealth. Sprzęt posiada większy wyświetlacz, a także będzie dostępny w nowym wariancie kolorystycznym.

Sercem komputera jest procesor Kaby Lake Intel Core i7-7500U (bazowe taktowanie: 2,7 GHz - 3,5 GHz w trybie Boost) wspomagany zintegrowanym układem graficznym Intel HD Graphics 620 i do 16 GB LPDDR3-1866 RAM w trybie dwukanałowym. W kwestii pamięci magazynowej mamy do wyboru opcje 256 / 512 GB bądź 1 TB SSD PCIe. Ponadto Razer Blade Stealth wyposażony jest w 13,3-calowy panel typu IGZO o rozdzielczości 3200 x 1800 pikseli ze 100% pokryciem przestrzeni kolorów sRGB. Ekran jest dotykowy. W porównaniu z poprzednią wersją zmniejszono tutaj ramki (które są 50% cieńsze). Dostępna jest też wersja z 12,5-calowym ekranem o rozdzielczości 4K.

Intel HD Graphics 620 oferowany w tym laptopie to zbyt mało by myśleć o poważnym graniu. Całe szczęście sprzęt można podłączyć do zewnętrznej obudowy na kartę graficzną, taką jak chociażby Razer Core.

Razer Blade Stealth dysponuje wejściem USB typu C z obsługą standardu Thunderbolt 3, a także dwoma portami USB 3.0 SuperSpeed. Klawiatura posiada mechanizm anti-ghosting, a klawisze są indywidualnie podświetlane. Oprócz tego znajdziemy tutaj wyjście HDMI 2.0a, zintegrowane głośniki stereo a także wejście 3.5 mm na słuchawki / mikrofon; ponadto sprzęt wyposażony jest w zestaw mikrofonów oraz kamerkę internetową. Laptop waży 1,329 kg przy grubości 1,32cm, a jego obudowa jest skonstruowana z aluminium lotniczego. Czas pracy wynosi do 9 godzin. Razer Blade Stealth dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznym - czarnym i stalowoszarym. Jego cena zaczyna się od 1399 USD, a dostępny w sprzedaży jest już od teraz.

Komentarze do: Razer odświeża laptopa Blade Stealth