Razer otworzył sklep z grami - kusi ekskluzywnymi ofertami i promocjami

Razer otworzył sklep z grami - kusi ekskluzywnymi ofertami i promocjami

Razer to jeden z liderów, jeśli chodzi o producentów urządzeń peryferyjnych i akcesoriów dla graczy, który kojarzony jest z takimi produktami, jak myszki, klawiatury czy headsety. Amerykanie zdecydowali się jednak zawalczyć na nowym polu i chcą rzucić wyzwanie platformie Steam.

Razer poinformował o otwarciu nowego cyfrowego sklepu z grami (Razer Game Store). Firma nie zamierza jednak startować z własną platformą (przynajmniej nie na razie) i sprzedawane przez nich klucze aktywujemy na Steam oraz Uplay. W jaki zatem sposób Razer zachęca do korzystania z ich sklepu? Przede wszystkim dostępem do ekskluzywnych ofert, bonów zniżkowych, możliwości zakupu urządzeń peryferyjnych Razera w atrakcyjnych cenach oraz innymi korzyściami. Dodatkowo, decydując się na zakup w ich sklepie, otrzymamy punkty lojalnościowe zSilver (również w przypadku transakcji kartami kredytowymi), a do tego jeśli płatność zostanie dokonana za pomocą zGold, możemy liczyć na jeszcze więcej zSilver. Taki system nagród sprawia, że dokonując zakupów w Razer Game Store możemy wymieniać otrzymywane punkty na inne produkty Razera.

Razer Game Store to kolejny sklep z grami PC, ale Razer liczy na to, że przyciągnie graczy za sprawą promocji, zniżek na sprzęt oraz ekskluzywnymi ofertami

Co prawda dostęp do sklepu mają gracze na całym świecie, ale obecnie tylko w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji otrzymujemy zlokalizowaną zawartość, wsparcie dla lokalnej waluty i metod płatniczych oraz obsługę klienta. W pozostałych krajach europejskich, w tym i w Polsce, Razer Games Store będzie dostępny po angielsku, z cenami w euro. Firma zapewnia także, że wszystkie gry sprzedawane w sklepie są w pełni licencjonowane, a pojawią się tu także oferty oznaczone jako Razer Exclusive, które będą dostępne tylko i wyłącznie w ich sklepie. Jeśli zaś chodzi o oferowane gry, to Razer Game Store zawiera największe tytuły z portfolio takich wydawców, jak Ubisoft, Bethesda, Bandai Namco, Deep Silver, Rockstar i innych. Gracze będą mogli więc kupić wyczekiwane produkcje, jak The Crew 2” i “Pillars of Eternity II: Deadfire”, a także wcześniejsze hity – “Grand Theft Auto V”, “Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands”, “Cuphead” czy “Dishonored: Death Of The Outsider”.

Na starcie Razer Game Store oferuje promocję na produkcje Ubisoftu, przeceniając nawet o 75% tytuły francuskiego wydawcy (promocją objęte są np. "Assassin’s Creed Origins”, “Watch Dogs 2” “Far Cry 4”, “South Park: The Fractured but Whole” czy “Tom Clancy’s Rainbow Six: SIEGE”. Każdego tygodnia otrzymywać mamy również nowe ekskluzywne oferty i nagrody powiązane z czterema grami. W pierwszym tygodniu przy zakupie "Far Cry 5”, “Assassin’s Creed: Origins”, “Ni No Kuni II: Revenant Kingdom” lub “Wolfenstein II: The New Colossus” gracze otrzymają rabat do 50%, a także bon o wartości do 15 dolarów, podwójne nagrody zSilver oraz bon o wartości 10 dolarów (na zakup urządzeń peryferyjnych) do wykorzystania w RazerStore. Poza tym na starcie ruszyła także promocja na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, gdzie Razer rozdał 10 000 kluczy Steam do niezależnej produkcji Furi (niestety te rozeszły się błyskawicznie). Wszystkie szczegóły znajdziecie pod TYM adresem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer otworzył sklep z grami - kusi ekskluzywnymi ofertami i promocjami

 0