Razer Phone 2 - premiera nowego gamingowego smartfona już wkrótce

Razer Phone 2 - premiera nowego gamingowego smartfona już wkrótce

W tym tygodniu pojawiły się pierwsze rendery nowego gamingowego smartfona Razer Phone 2. Na ekranie blokady uwieczniono datę "10 października", co do której już wcześniej podejrzewano podejrzewano, że producent w ten (dość bezpośredni) sposób podpowiada dzień oficjalnego ujawnienia swojego nowego produktu. Oczywiście wkrótce znalazło to potwierdzenie w rzeczywistości, jako że Razer właśnie zaczął rozsyłać zaproszenia skłaniające do zapisania sobie tej daty w kalendarzu. W dniu 10 października oficjalnie zaprezentowany zostanie nowy flagowiec Razer Phone 2. Czego można się spodziewać po nowym produkcie dla graczy i czy przebije on Asus ROG Phone?

Porównując stary i nowy model Razer Phone, można zauważyć bardzo mało zmian w wyglądzie zewnętrznym. Oba modele wyglądają właściwie niemal identycznie. W obu przypadkach zastosowano wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala. Nowa wersja ma jednak grubsze ramki niż poprzednik, co właściwie jest kierunkiem całkowicie pod prąd rynkowych trendów. Spodziewamy się, że siłą napędową nowego flagowca zostanie procesor Snapdragon 845, napędzający niemal wszystkie nowe flagowe konstrukcje. Razer Phone 2 powinien również oferować 512 GB pamięci na dane, a systemem operacyjnym zapewne będzie fabrycznie zainstalowany Android 9 Pie.

Nie ma żadnych podstaw, by wątpić, że nowy model zostanie pozbawiony ekranu IGZO o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, z odświeżaniem na poziomie 120 Hz. Tutaj nie zmieni się nic względem poprzednika. Jest to wartość sprawiająca, że gry i media działają bardzo płynnie. Spodziewamy się również, że producent zaoferuje w tym modelu 8 GB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 4000 mAh. Warto podkreślić, że pierwsze wydanie Razer Phone jest właśnie wyprzedawane. Ceny obniżono o aż 300 dolarów, przy czym jeszcze niedawno model ten kosztował 699 dolarów USD. Wyprzedaż nie powinna jednak nikogo dziwić. Razer potrzebuje miejsca w magazynach na Raze Phone 2.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Phone 2 - premiera nowego gamingowego smartfona już wkrótce

 0