Razer poszerza swój asortyment słuchawek dousznych o dwa nowe modele

Razer poszerza swój asortyment słuchawek dousznych o dwa nowe modele

Znany producent gamingowych akcesoriów, Razer, właśnie wprowadził dwa nowe modele zestawów słuchawek dousznych z serii Hammerhead V2.

Pierwszy z nich, Hammerhead BT, jest bezprzewodowy i kompatybilny z urządzeniami opartymi zarówno o iOS, jak i Androida. Ponadto, legitymuje się on obsługą standardu Bluetooth w wersji 4.1, jak również powiązanego autorskiego kodeka firmy Qualcomm - aptX. Według producenta, bateria o pojemności 160 mAh ma wystarczyć na 8 godzin ciągłego odtwarzania. Czas ładowania do maksymalnej pojemności wynosi natomiast 2 godziny. Drugi zestaw słuchawek dousznych Razera jest przygotowany wyłącznie pod urządzenia z iOS. Posiada on złącze Lightning oraz konwerter cyfrowo-analogowy (DAC), zapewniający czystszy i wyraźniejszy dźwięk. Obydwa modele dysponują 10-milimetrowymi przetwornikami dynamicznymi, które powinny zapewnić lepsze odtwarzanie niskich tonów, szczególnie pośród innych akcesoriów z tej samej kategorii.

Marka Razer nie jest zwykle kojarzona ze słuchawkami dousznymi, ale fakt posiadania tego typu produktów w swoim katalogu, świadczy tylko o wszechstronności firmy.

- Linia słuchawek i zestawów dousznych Razer Hammerhead ceniona jest za dużą moc przy niezwykle małych gabarytach - powiedział współzałożyciel i CEO Razer Min-Liang Tan w oświadczeniu prasowym. Zarówno Hammerhead BT, jak i Hammerhead for iOS kosztują okrągłe 100 dolarów i są dostępna w sklepie internetowym producenta, a w sprzedaży detalicznej będzie można je znaleźć z końcem obecnego miesiąca. Wersja BT posiada pilota i mikrofon, dzięki którym można łatwo odbierać telefon bądź zmieniać odtwarzane piosenki. Z kolei do wariantu iOS również dołączony jest pilot wraz z mikrofonem, który jest kompatybilny z wirtualną asystentką głosową Siri.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer poszerza swój asortyment słuchawek dousznych o dwa nowe modele

 0