Razer prezentuje gamingowy zestaw Quartz Edition cały w.... różu !

Razer prezentuje gamingowy zestaw Quartz Edition cały w.... różu !

Żeńska część gamingowej społeczności rośnie w siłę i to (prawdopodobnie) własnie z myślą o nich producenci przygotowują zestawy w kolorystyce, która zdaje być bardziej odpowiednia dla "gamerek". Potrzebę stworzenia dedykowanych urządzeń peryferyjnych dostrzegł również Razer, który wypuścił specjalny zestaw Quartz Edition, wyróżniający się nietypową kolorystyką i designem.

Razer przedstawia nową, całkowicie różową wersję swoich urządzeń peryferyjnych, które łącznie zgromadzono pod nazwą Quartz Edition. Pomimo że w  tym odcieniu różu czuć powiew retro z latami 80. ubiegłego wieku na czele, to urządzenia te wypchane są po brzegi najnowszymi zdobyczami technologicznymi Razera. Jak dotąd w skład zestawu wchodzą: mysz Lancehead TE, klawiatura Blackwidow TE, podkładka pod mysz Invicta, oraz słuchawki Kraken Pro V2 z dedykowanymi nakładkami w kształcie kocich uszu. Pomimo zabawnego i nieco niepoważnego wyglądu, to klawiatura i mysz są w wersji Tournament Edition, co oznacza, że jest to porządny sprzęt do grania. Mysz oferuje wysokiej jakości sensor optyczny natywnie wspierający 16,000 DPI oraz prędkość 450 IPS. Lancehead Tournament Edition jest częścią linii Razer Chroma, która charakteryzuje się podświetleniem RGB LED, pozwalającym na dostosowanie opcji kolorystycznej podświetlenia, włącznie z opcją reagującą na grę. Klawiatura Razer Blackwidow Tournament Edition jest to pozbawiony klawiatury numerycznej wariant podstawowego flagowca Razera. Użyto tu tych samych przełączników mechanicznych aktywowanych siłą nacisku wynoszącego 50g, których długość życia określono na 80 milionów kliknięć. Klawiatura pozwala na wciśnięcie 10 klawiszy na raz dzięki anti-ghosting i posiada w pełni programowalne klawisze z funkcją zapisu makro "w locie". Dodatkowo klawiatura ta posiada w pełni konfigurowalne podświetlenie oraz ergonomiczną podkładkę pod nadgarstki.

Razer stworzył zestaw, który dedykowany jest wyłącznie żeńskiej części społeczności graczy, choć jak widać na zdjęciu poniżej, jest wielu amatorów różu ;)

Raze Invicta to dwustronna, twarda podkładka pod mysz. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy szybkością a dokładnością obracając podkładkę. Strona oferująca precyzję ma wyrazistszą fakturę, podczas gdy druga strona jest gładsza, oferując większą prędkość ślizgu. Bazę wykonano z aluminium, a całość waży około 700 gramów przy wymiarach 255 x 355 x 4,5 mm. Słuchawki Kraken V2 oferuja większe i potężniejsze 50 mm przetworniki w porównaniu z oryginalną wersją. Oferowane są za dodatkową opłatą wraz z nakładkami w kształcie kocich uszu, których zadaniem jest za pewne uatrakcyjnić wygląd podczas grania i streamowania swojej aktywności. Za całość oczywiście trzeba będzie odpowiednio wysoko zapłacić i na chwilę obecną ceny wyglądają następująco:

  • Mysz Lancehead Tournament Edition - 79.99 USD
  • Podkładka Invicta - 59.99 USD
  • Klawiatura Blackwidow Tournament Edition- 139.99 USD
  • Słuchawki Kraken Pro V2 Gaming =79.99 USD
  • Quartz Pink Kitty Ears = 19.99 (10.00 przy zakupie wraz z Kraken Pro V2) USD

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer prezentuje gamingowy zestaw Quartz Edition cały w.... różu !

 0