Razer prezentuje myszkę dla graczy stylizowaną na Cyberpunk 2077

Razer prezentuje myszkę dla graczy stylizowaną na Cyberpunk 2077

Rozpoczęło się wydarzenie o nazwie RazerCon, w trakcie którego jeden z najbardziej znanych producentów sprzętów komputerowych i akcesoriów prezentuje całą masą nowych urządzeń. Wśród pokazanych gadżetów pojawiły się już między innymi obudowy komputerowe, krzesło dla graczy czy też słuchawki. Jednak dla polskiego odbiorcy jedną z ciekawszych nowości może być nowa wersja myszki Razer Viper Ultimate. Co jest w niej takiego wyjątkowego? Gryzoń stylizowany jest na nadchodzącą wielkimi krokami polską grę Cyberpunk 2077. To kolejny już sprzęt, który powstał we współpracy ze studiem CD Projekt RED. Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition dostępna będzie tylko i wyłącznie w oficjalnym sklepie producenta.

Firma Razer zaprezentowała myszkę Viper Ultimate w wersji Cyberpunk 2077.

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition to myszka bezprzewodowa, która - według zapewnień producenta - jest w stanie wytrzymać do 70 godzin działania bez konieczności ładowania. Wyposażona jest w sensor optyczny o maksymalnym DPI na poziomie 20000, przyspieszeniem do 50G oraz maksymalną prędkością 16,5 m/s. To dużo więcej, niż mogą oczekiwać nawet profesjonalni gracze. Gryzoń oferuje do tego 8 programowalnych przycisków, teflonowe ślizgacze oraz wbudowaną pamięć, w której można zapisać 5 różnych profilów. Jeśli chodzi o przełączniki pod głównymi przyciskami, to Razer zapewnia, że są one w stanie wytrzymać do 70 mln aktywacji, co powinno przełożyć się na kilka lat bezawaryjnego działania. Oczywiście nie zabrakło też podświetlenia RGB LED, które jest standardem w sprzętach dla graczy.

Gryzoń ma wymiary 126,73 x 57,6 x 37,81 mm i waży 74 gramy. Zaskakuje przede wszystkim masa całkowita i to pomimo działania w trybie bezprzewodowym (wbudowany akumulator swoje musi ważyć). Jak już wcześniej wspominałem Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition będzie dostępna tylko i wyłącznie w oficjalnym sklepie Razera. Premiera zaplanowana jest na listopad. Co prawda dokłada data nie jest znana, ale gra debiutuje 19 listopada, więc prawdopodobnie w tym samym dniu pojawi się też myszka. Cena to 159,99 dolarów, czyli 30 dolarów więcej niż trzeba zapłacić za standardową wersję Viper Ultimate. Z drugiej strony tutaj otrzymamy w zestawie stację dokującą do ładowania gryzonia.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer prezentuje myszkę dla graczy stylizowaną na Cyberpunk 2077

 0