Razer prezentuje Raptor 27 - monitor PC z certyfikatem THX

Razer prezentuje Raptor 27 - monitor PC z certyfikatem THX

Razer zaprezentował dziś najnowszą wersję swojego monitora do gier - Raptor 27. Według producenta jest to pierwszy na świecie monitor do komputerów PC, który uzyskał certyfikat THX, przechodząc ponad 400 indywidualnych testów, aby zagwarantować, że kolory, tony oraz obrazy będą wyświetlane zgodnie z zamierzeniami ich twórców. Szerokokątny wyświetlacz IPS, o zwiększonej płynności odświeżania na poziomie 165 Hz, w nowym Razer Raptor 27 może pochwalić się rozdzielczością QHD (2560x1440) z obsługą technologii synchronizacji adaptacyjnej AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync. Dzięki 95-procentowej szerokiej gamie kolorów DCI-P3 i obsłudze HDR400, Raptor 27 oferuje głęboką czerń i żywe kolory.

Razer zaprezentował dziś najnowszą wersję swojego monitora do gier - Raptor 27.

Razer prezentuje Raptor 27 - monitor PC z certyfikatem THX

Sprzęt zachowuje ulubiony przez użytkowników design swojego poprzednika - stopkę z kutego aluminium z eleganckim matowo-czarnym wykończeniem, wysokiej jakości teksturowany tył i wbudowane specjalne kanały do prowadzenia kabli biegnących wzdłuż tylnej części. Urządzenie posiada oświetlenie Razer Chroma RGB, zapewniające do 16,8 miliona kolorów i różnorodne efekty świetlne, które można zsynchronizować z innymi urządzeniami kompatybilnymi z Synapse 3. Użytkownicy mogą również kontrolować ustawienia Raptor 27, takie jak kolor, kontrast i jasność, bezpośrednio za pomocą oprogramowania Razer Synapse 3.

Razer zaprezentował również adapter Raptor VESA - sprzedawany oddzielnie i zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich modeli Raptorów. Ultra-cienki uchwyt dodaje płytkę montażową zgodną z VESA z tyłu monitora Raptor, zastępując zamontowaną jednostkę podstawową i umożliwiając użytkownikom do zamontowania Raptora na wybranym stojaku lub wsporniku zgodnym ze standardem VESA. VESA Mount Adapter do Razer Raptor 27 będzie dostępny na początku trzeciego kwartału 2021 r. w cenie 99,99 EUR sugerowanej ceny detalicznej wyłącznie w sklepie Razera. Raptor 27 w wersji 165 Hz kupimy za 799,99 dolarów, z kolei 144 Hz kosztuje 699,99 USD.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer prezentuje Raptor 27 - monitor PC z certyfikatem THX

 0