Razer przedstawia gamingowy zestaw Destiny 2

Razer przedstawia gamingowy zestaw Destiny 2

Destiny 2 to jedna z największych tegorocznych premier - nie tylko na konsolach, lecz także na PC. Z tej okazji firma Razer przygotowuje specjalny zestaw, składający się z klawiatury, myszy, mousepada oraz gamingowych słuchawek. Można już składać zamówienia przedsprzedażowe, a także zostały one szerzej pokazane na łamach portalu IGN.

Pierwszym elementem zestawu jest Destiny 2 Razer Mano'War Tournament Edition - zestaw analogowych słuchawek nausznych z mikrofonem pałąkowym. Producent sprzętu nie podał żadnych konkretnych parametrów, ale wiadomo, że nie obsługują one Bluetooth. Być może Razer chciał postawić na uniwersalność wobec wszystkich platform, gdyż np. Xbox One nie obsługuje słuchawek z tego typu łącznością. Poza tym Razer oferuje także klawiaturę Destiny 2 Razer Ornata Chroma, która jest konstrukcją hybrydową - membranowo-mechaniczną, opartą o autorską technologię firmy, Mecha-Membrane. Według producenta zachowuje ona wszystkie zalety klawiatury mechanicznej, jak również cechuje się relatywnie niskim poziomem głośności, a długie sesje gamingowe nie będą męczyć naszych rąk. Akcesorium posiada także podpórkę na nadgarstek, panel dotykowy nad klawiaturą numeryczną oraz osobny keypad.

Otwarta beta Destiny 2 na PS4 i Xbox One właśnie trwa. Posiadacze PC będą musieli poczekać do sierpnia, a na premierę gry miesiąc dłużej, dostaną jednak dedykowany zestaw akcesoriów Razera.

Kolejnym elementem gamingowego zestawu Razera do Destiny 2 jest mysz DeathAdder Elite. Jej design zgodny jest z estetyką headsetu, z podświetlanym logiem Destiny, czerwonym scrollem oraz kablem z oplotem. Gryzoń wyposażony jest w sensor optyczny 5G i przełączniki Razer Mechanical Mouse. Dopełnieniem peryferiów do Destiny 2 jest mousepad Destiny 2 Razer Goliathus z logotypem gry w kolorze ciemnoszarym, z gumową podstawą. Producent nie przedstawił jeszcze ani ceny ani spodziewanego wprowadzenia produktów na sklepowe półki, lecz na pewno nastąpi to przy okazji premiery Destiny 2 na PC - 24 października (konsolowcy zagrają już 6 września).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer przedstawia gamingowy zestaw Destiny 2

 0