Razer Thresher - bezprzewodowy headset do Xbox One

Razer Thresher - bezprzewodowy headset do Xbox One

Razer właśnie pochwalił się kilkoma nowymi zestawami słuchawkowymi, z których jeden z nich są oferuje funkcjonalność rzadko spotykaną na Xbox One.

Headset Razer Thresher for Xbox One wyróżnia się przede wszystkim tym, że korzysta z technologii Xbox Wireless, a więc tej samej z której korzystają kontrolery do Xbox One. Jest to jedyna alternatywa dla osób pragnących używać zestawów słuchawkowych bezprzewodowo na tej konsoli, gdyż nie obsługuje ona ani headsetów USB ani Bluetooth. Razer reklamuje, że czas pracy wynosi do 16 godzin, a urządzenie jest kompatybilne z Windows Sonic, technologią Microsoftu, która służy do emulowania dźwięku przestrzennego. Słuchawki mają zdaniem producenta być ergonomiczne i wygodne, a także wyposażone w przyciski szybkiego dostępu (np. głośności) i skracalny mikrofon. Wyposażone są w przetworniki audio 50 mm, a ich zasięg wynosi do 12 m. Cena zestawu to 169 EUR.

Razer Thresher for Xbox One będąc kompatybilnym ze standardem Xbox Wireless umożliwa bezprzewodowe korzystanie z headsetu zgodnie z tym samym protokołem, co kontroler do konsoli.

Oprócz tego firma Razer wprowadza bezprzewodowy model Thresher 7.1 przeznaczony dla PlayStation 4 wraz z obsługą Dolby Surround 7.1, z kluczykiem USB. Z tego zestawu nie skorzystamy na Xbox One przez brak wsparcia tego typu słuchawek. Odznacza się tym samym stylem wykonania, tylko innym kolorem (niebieskim zamiast zielonym). Wyceniono go także na 169 EUR. Innym, osobnym modelem jest Razer Thresher Tournament Edition przeznaczony dla wielu platform, w tym PlayStation, Xboksa, PC, Mac i smartfonów. Są to słuchawki przewodowe (3,5mm jack) i przez to bardziej budżetowe, w cenie 109 EUR, choć zachowujące design wersji dla Xbox One. Wszystkie powyższe modele będą dostępne w Europie pod koniec tego roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Thresher - bezprzewodowy headset do Xbox One

 0