Razer Viper Mini Signature Edition - ultralekka myszka dla graczy, której cena zwala z nóg

Razer Viper Mini Signature Edition - ultralekka myszka dla graczy, której cena zwala z nóg

Viper Mini Signature Edition to najlżejsza mysz stworzona przez Razera. Sprzęt prezentuje się niezwykle imponująco, m.in. za sprawą wytrzymałego szkieletu zewnętrznego ze stopu magnezu i topowej specyfikacji, ale cena również robi duże wrażenie. 

Viper Mini Signature Edition to ultrawysokiej klasy, bardzo lekka, bezprzewodowa mysz do grania, wspierana najlepszymi technologiami Razera. Produkt pochwalić może się szkieletem zewnętrznym ze stopu magnezu w lubianym przez fanów kształcie Viper Mini. W rezultacie sprzęt  waży zaledwie 49 gramów, co czyni ją najlżejszą myszką w historii Razera. Producent zapewnia, że zastosowanie stopu magnezu i techniki formowania wtryskowego pozwoliło na znaczną redukcję wagi myszy bez uszczerbku dla jej wytrzymałości, przy jednoczesnym zachowaniu wygody  chwytu. 

Viper Mini Signature Edition waży zaledwie 49 gramów, co czyni ją najlżejszą myszką w historii Razera.

Viper Mini Signature Edition
 

Viper Mini Signature Edition jest wyposażona w sensor optyczny Razer Focus Pro 30K, optyczne przełączniki 3. generacji oraz w bezprzewodową technologię HyperPolling z prawdziwą częstotliwością odpytywania 4000 Hz. Urządzenie może się również pochwalić najszybszą bezprzewodową technologią Razera, zapewniającą wyższe prędkości i stabilne osiągi. Ponadto, Viper Mini Signature Edition ładuje się w pełni w mniej niż 90 minut dzięki szybkości ładowania 2C, która ma być czterokrotnie większa od szczytowej pojemności ładowania większości innych myszy bezprzewodowych.

Viper Mini Signature Edition
 

Viper Mini Signature Edition jest sprzedawana w zestawie z wstępnie sparowanym bezprzewodowym kluczem sprzętowym Razer HyperPolling Wireless Dongle, zestawem stopek/ślizgaczy Corning Gorilla Glass 3, ściereczką czyszczącą z mikrofibry, dwoma zestawami naklejanych taśm Mouse Grip Tape oraz dwoma gazikami nasączonymi alkoholem. Dodatkowo, Viper Mini Signature Edition jest objęty również 3-letnią rozszerzoną gwarancją.

Viper Mini Signature Edition
 

Nie da się ukryć, że Viper Mini Signature Edition zapowiada się na naprawdę mocnego zawodnika wśród gamingowych myszek skierowanych do profesjonalnych i hardcorowych graczy, ale cena tego produktu może skutecznie ostudzić zapał wielu potencjalnych zainteresowanych, gdyż wynosi 319,19 EUR, co przy dzisiejszym kursie daje ok. 1500 zł. Myszka będzie dostępna wyłącznie na Razer.com od 11 lutego 2023 r. Ktoś kupuje?

Viper Mini Signature Edition
 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Viper Mini Signature Edition - ultralekka myszka dla graczy, której cena zwala z nóg

 0