Razer wchodzi w układ z Dolce & Gabbana. Peryferia dla graczy ceniących modę?

Razer wchodzi w układ z Dolce & Gabbana. Peryferia dla graczy ceniących modę?

Razer nawiązał współpracę zDolce & Gabbana, aby stworzyć serię urządzeń peryferyjnych marki D&G przeznaczonych dla graczy ceniących modę. Ta nietypowe połączenie widoczne jest już w przypadku krzesła Enki Pro i słuchawek Barracuda.

Razer to znana marka produkująca wysokiej jakości sprzęt gamingowy, znaną z agresywnego designu i innowacyjności w dziedzinie technologii. Ich portfolio obejmuje laptopy, urządzenia peryferyjne i oprogramowanie, które zapewniają wciągające doświadczenia dla graczy i entuzjastów e-sportu. Z kolei Dolce & Gabbana to luksusowa marka odzieżowa znana z ekstrawaganckiego włoskiego designu.  W ramach tej kooperacji można spodziewać się produktów peryferyjnych i akcesoriów do gier, które połączą zaawansowaną technologię z wyjątkową estetyką projektu Dolce & Gabbana. Na dzień dzisiejszy w ofercie dostępne są krzesło do gier, słuchawki oraz wybrane ubrania e-sportowe.

Obecnie w ofercie znajdują się krzesło i słuchawki, ale nie można wykluczyć, że w przyszłości pojawią się nowe propozycje. 

Warto jednak zaznaczyć, że współpraca ta ma pewną istotną ciekawostkę. Obie firmy początkowo skupią się na produktach oznaczonych znakiem D&G, co może być mylące. Istnieje różnica pomiędzy marką Dolce & Gabbana a D&G. Dolce & Gabbana to luksusowa marka znana z ekskluzywnych i wyrafinowanych projektów odzieży i akcesoriów. D&G, również określane jako D&G Dolce & Gabbana, było linią oferującą produkty bardziej przystępne cenowo i skierowane do młodszej grupy odbiorców.

W 2012 roku linia D&G została wycofana, a firma skoncentrowała się na swojej głównej marce, czyli Dolce & Gabbana. W praktyce oznacza to, że Razer wspomaga teraz wskrzeszenie marki, która została wycofana z rynku ponad dziesięć lat temu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer wchodzi w układ z Dolce & Gabbana. Peryferia dla graczy ceniących modę?

 0