Razer Wolverine Ultimate - konkurent Elite Controller dla Xbox One i PC

Razer Wolverine Ultimate - konkurent Elite Controller dla Xbox One i PC

Razer właśnie ujawnił swój najnowszy kontroler dla Xbox One i PC, zwany Wolverine Ultimate. Jest to produkt z najwyższej półki, który pozwala na dużą dozę konfigurowalności podzespołów, zupełnie jak Xbox One Elite Controller.

Razer Wolverine Ultimate to jedno z kilku nowych, właśnie ogłoszonych akcesoriów znanego producenta, oprócz bezprzewodowego headsetu Razer Thesher Ultimate oraz arcade stick Razer Atrox. Wolverine Ultimate wyróżnia się możliwością fizycznej wymiany przycisków kierunkowych (d-pada), analogowych gałek, a także posiada po dwa dodatkowe (wielofunkcyjne) spusty, blokady spustów, a także "wiosełka" - w każdym z nich można dowolnie przeprogramować funkcje. Urządzenie jest kompatybilne z autorską technologią Razera, Chroma, pozwalającą na dynamiczne wyświetlanie różnorodnych wzorów świetlnych zaprogramowanych przez twórców gier.

Razer Wolverine Ultimate jest oficjalnie licencjonowany przez Microsoft / Xbox, a więc znajdziemy na nim charakterystyczny przycisk Xbox. Jest to zarazem alternatywa dla innego modularnego pada z najwyższej półki - Xbox One Elite Controller.

Razer kieruje urządzenie do hardcore'owych graczy, którym zależy na jak najmniejszych opóźnieniach i dołącza do zestawu 3-metrowy kabel USB z oplotem, chociaż istnieje oczywiście opcja grania bezprzewodowego. Wolverine Ultimate naturalnie posiada także podwójne wejście 3.5 mm na słuchawki oraz mikrofon. Jego waga to 260 g, a wymiary to 106 mm (długość) x 156 mm (szerokość) x 66 mm wysokość). Według producenta na Xbox One będzie dostępna specjalna aplikacja Razer Synapse dzięki której skonfigurujemy sobie pada na konsoli. Akcesorium będzie najpierw wstępnie dostępne we wrześniu na Razerzone.com, a globalna premiera odbędzie się w ostatnim kwartale tego roku. Cena Wolverine Ultimate to 179,99 EUR, a kontroler objęty jest 12-miesięczną gwarancją, a do zestawu otrzymamy specjalne etui.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Wolverine Ultimate - konkurent Elite Controller dla Xbox One i PC

 0