Razer wprowadza chłodzenie dla... iPhone'ów. Drogie, ale za to ma RGB!

Razer wprowadza chłodzenie dla... iPhone'ów. Drogie, ale za to ma RGB!

Razer wprowadza aktywne chłodzenie dla iPhone'ów z MagSafe oraz innych smartfonów (również z Androidem), które ma zwiększyć osiągi urządzenia. Koszt to 60 USD, a w cenie jest zasilany kablem wentylatorek z diodami RGB.

Urządzenia iPhone 12 i iPhone 13 posiadają rozwiązanie MagSafe, które pozwala na mocowanie akcesoriów bez żadnych uchwytów itp. Funkcjonalność ta otworzyła przed producentami dodatków i gadżetów kolejne z drzwi, a z nowych możliwości postanowił również skorzystać znany producent peryferiów PC. Razer zapowiedział wprowadzenie nowego akcesorium do iPhone'ów, które jest kompatybilne z MagSafe i ma na celu schładzanie urządzenia podczas intensywnego użytkowania. Razer Phone Cooler Chroma to wentylator z RGB, który jest dedykowany dla iPhone'a 12 i iPhone'a 13, a jego cena to 60 USD.

Razer znany jest ze swoich wygórowanych cen. 60 USD za mały wentylator do chłodzenia smartfona zdaje się to potwierdzać.

Oprócz wersji MagSafe, Razer zapowiedział także drugą wersję z wentylatorem RGB, która może być umieszczana na smartfonach bez MagSafe, czy również tych z Androidem. Jeśli chodzi o specyfikacje, Razer twierdzi, że wentylator z Razer Phone Cooler zawiera 7 łopatek, które kręcą się z prędkością 6400 obr./min, co jest dość wysoką wartością. Urządzenie wytwarza hałas do 30 dB, który według producenta ma nie rozpraszać użytkownika podczas korzystania z dodatku.

Phone Cooler Chroma oferuje również połączenie Bluetooth, dzięki czemu można dostosować wentylator do swoich upodobań, zmieniając choćby kolorystykę podświetlenia. Samo akcesorium może niektórym wydać się ciekawe, jednak konieczność zasilania dodatkowym kablem USB-C stanowi tutaj pewną niedogodność. Wentylator Phone Cooler Chroma jest skierowany do użytkowników, którzy dużo grają na swoich telefonach, a Razer twierdzi, że wentylator zapewnia "zaawansowaną technologię chłodzenia", która pozwoli na lepszą wydajność w grach. Cena 60 USD to może jednak być zbyt wiele jak za wentylator z RGB, nawet jeśli ma łączność Bluetooth.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer wprowadza chłodzenie dla... iPhone'ów. Drogie, ale za to ma RGB!

 0