Razer zaprezentuje smartfon dla graczy już 1 listopada

Razer zaprezentuje smartfon dla graczy już 1 listopada

Kiedy myślimy o Razerze, to pierwsze co przychodzi nam do głowy, to gamingowe laptopy oraz akcesoria dla graczy. Wygląda jednak na to, że amerykański producent właśnie przymierza się do wejścia na rynek smartfonów … gamingowych oczywiście.

Nie jest to jednak duże zaskoczenie, ponieważ przecieki na ten temat docierają do nas od kilku tygodni, a poza tym można było się tego spodziewać po tym, jak na początku bieżącego roku Razer wykupił firmę Nextbit, która miała na swoim koncie sukces w postaci sfinansowanego za pomocą Kickstartera smartfona Robin. Do tej pory mówiliśmy jednak głównie o spekulacjach, ale na Twitterze Razera pojawił się wpis zachęcający do obejrzenia ich "największego ujawnienia", co odbędzie się już 1 listopada. Ogłoszeniu towarzyszył zaś poniższy plakat, na którym widnieje mężczyzna trzymający w dłoniach urządzenie w rozmiarze smartfona.

Razer nie zamierza dłużej marnować potencjału jaki zyskali kupując Nextbit i wkrótce powinnismy otrzymać pierwszy smartfon tej firmy

Wskazówką co do kierunku w jakim pójdzie amerykański producent może być zaś wypowiedź dyrektora generalnego, Tana Min-lianga, z czerwca tego roku, który stwierdził, że "nie widzi na rynku żadnego mobilnego urządzenia lub platformy software'owej, która rzeczywiście spełniałaby potrzeby graczy", co może stanowić duża szansę dla Razera. Jak na razie nie znamy jednak żadnych szczegółów, a niewykluczony jest też mały tablet lub handheld wielkości telefonu dedykowany graniu i obsłudze multimediów (choć są to mniej prawdopodobne warianty). Wszystkiego dowiemy się wraz z początkiem listopada, o czym oczywiście nie omieszkamy napisać.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer zaprezentuje smartfon dla graczy już 1 listopada

 0