realme GT 7 Pro nadchodzi. Podano częściową specyfikację

realme GT 7 Pro nadchodzi. Podano częściową specyfikację

realme pracuje nad serią smartfonów GT 7, która trafi na rynek chiński. Nowe urządzenia zostaną zaprezentowane w 2024 r., w związku z tym poznaliśmy niemal kompletną specyfikację modelu Pro.

realme GT 7 Pro ma otrzymać procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4, a więc topową jednostkę, która nie była oficjalnie ogłoszona, zaś jej debiut powinien nastąpić jesienią. Smartfon wspomoże 16 GB pamięci RAM + maksymalnie 1 TB pamięć na dane. Wariant Pro zostanie wyposażony w wyświetlacz OLED 8T LTPO oferujący rozdzielczość 1,5K. Co ciekawe będzie to spersonalizowany panel dostarczony przez producenta ekranów z Państwa Środka.

realme GT 7 Pro ma otrzymać SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4.

Premiera realme GT 7 Pro coraz bliżej. Podano częściową specyfikację

Z przecieku wynika także, że realme GT 7 Pro będzie posiadał w 50-megapikselowy teleobiektyw peryskopowy z obsługą 3-krotnego zoomu optycznego. Niestety, nieznane są parametry pozostałych aparatów fotograficznych.

Tajemnicą jest także bateria, aczkolwiek wskazuje się, iż GT 7 Pro dostanie baterię o dużej pojemności. Przypomnijmy, że GT 5 Pro posiada akumulator o pojemności 5400 mAh, co sugeruje, że GT 7 Pro może dysponować akumulatorem około 6000 mAh.

Nie zabraknie ponadto takich rzeczy jak Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, GPS/GLONASS, NFC, dual SIM, modemu 5G czy czytnik linii papilarnych. Seria realme GT 7 ma trafić do sprzedaży najpierw w Chinach a później w Indiach. Debiut w pozostałych regionach świata jest niewiadomą.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: realme GT 7 Pro nadchodzi. Podano częściową specyfikację

 0