ReCore Definitive Edition z HDR, poprawkami, nową zawartością już niebawem?

ReCore Definitive Edition z HDR, poprawkami, nową zawartością już niebawem?

Zeszłoroczna gra ReCore prawdopodobnie niebawem otrzyma edycję definitywną, po wielu miesiącach spekulacji na ten temat. Jej oficjalne ujawnienie miałoby nastąpić na Gamescom.

Gra ReCore ukazała się we wrześniu ubiegłego roku i zebrała mieszane recenzje, po - mimo wszystko - niezwykle entuzjastycznym przyjęciu na targach E3 w 2015. Głównie krytykowano stronę techniczną produkcji, w tym liczne bugi i niedoróbki, jak również wyraźnie wyciętą zawartość, a także zmuszający do żmudnego zbieractwa finał. Można było odnieść wrażenie, że ReCore to ambitna gra, która chciała osiągnąć zbyt wiele rzeczy jednocześnie, ale termin wydania nieubłagalnie się zbliżał i studia Armature (pod wodzą reżysera legendarnego Metroid Prime) wraz z Comcept (z ojcem Mega-Mana i Dead Rising na czele) nie sprostały formalnym oczekiwaniom Microsoftu. Tym samym ucierpieli na tym zainteresowani tą platformówką akcji typu "metroidvania".

ReCore to ambitny i interesujący tytuł, ale z wieloma technicznymi problemami. Oby przewijające się w wielu już pogłoskach Definitive Edition naprawiło wszystkie bolączki gry.

Redaktor portalu Indian Noob, powołując się na zaufane źródła, na Twitterze podał datę wydania ReCore Definitive Edition, czyli poprawionej wersji gry - poddanej masteringowi HDR, wraz z teksturami w wyższej rozdzielczości, a także nowym robotem "T8NK" i misją "Eye of the Obsidian". Udostępnił także grafikę prezentującą okładkę gry wraz z datą wydania, a także kilka zrzutów ekranu pokazujących brakującego wcześniej mechanicznego kompana, co dodaje tym doniesieniom wiarygodności. Poza tym wcześniej ReCore Definitive Edition pojawiło się także na liście osiągnięć u niektórych graczy. Oprócz tego na oficjalnym profilu gry pojawiła się także zapowiedź twórców, że wkrótce usłyszymy nowe szczegóły na temat uaktualnienia ReCore. Konferencja Microsoftu na Gamescom odbędzie się 20 sierpnia. Wtedy też powyższe informacje zostaną ostatecznie zweryfikowane, jak również to, czy posiadacze poprzedniej wersji gry otrzymają Definitive Edition za darmo w formie aktualizacji.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: ReCore Definitive Edition z HDR, poprawkami, nową zawartością już niebawem?

 0