ReCore wkrótce otrzyma wsparcie HDR na Xbox One

ReCore wkrótce otrzyma wsparcie HDR na Xbox One

W sierpniu ukazał się Xbox One S, wspierający skalowanie do 4K w grach oraz High Dynamic Range. Forza Horizon 3 i Gears of War 4 jako pierwsze gry Microsoftu wykorzystywały HDR. Od nowego roku dołączy do nich ReCore.

ReCore

O uaktualnieniu do gry poinformowała na Twitterze Shannon Loftis, dyrektor generalny Microsoft Studios Publishing. Loftis nie podała konkretnej daty wydania aktualizacji, lecz jednoznacznie wskazała, że będzie to w przyszłym roku.

ReCore to przygodówka akcji z elementami strzelaniny, platformówki oraz gry RPG. Jest to jeden z kilku tytułów obsługujących obecnie usługę Xbox Play Anywhere - przy kupnie cyfrowej wersji na Xbox One bądź Windows 10 otrzymuje edycję na drugą platformę, bez dodatkowych opłat.

ReCore spotkało się z mieszanym przyjęciem wśród krytyków, którzy głównie narzekali na aspekt techniczny produkcji - w szczególności długie czasy ładowania etapów. Od tamtego czasu ukazały się dwa patche, które w znaczący sposób poprawiły wydajność gry oraz usunęły wiele bugów.

Aktualizacja z HDR prawdopodobnie wprowadzi także dodatkowego robota, TB-NK, nieobecnego w podstawowej wersji gry, choć umieszczonego na okładce i w menu gry.

ReCore jest obecnie przecenione w ramach wyprzedaży związanej z Black Friday w sklepie Microsoftu. Gra kosztuje 70 zł. Promocja wygasa jutro.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ReCore wkrótce otrzyma wsparcie HDR na Xbox One

 0