Red Dead Redemption 2 na nowym zwiastunie

Red Dead Redemption 2 na nowym zwiastunie

Po kilku miesiącach milczenia Rockstar zdecydował się zaprezentować kolejny interesujący trailer drugiej odsłony Red Dead Redemption. Czy opłaca się na niego czekać do jesieni?

Red Dead Redemption bez wątpienia zalicza się do jednej z bardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku. Dotychczas Rockstar stronił od dzielenia się szczegółowymi informacjami dotyczącymi tej produkcji, a i samych materiałów filmowych było jak na lekarstwo. Jednak teraz deweloper postanowił zgodnie z wcześniejszymi obietnicami wrzucić świeży trailer. Widzimy na nim postać Johna Martsona (przetrzymywanego siłą mężczyznę) i to w zasadzie tyle. Niestety, ale jeśli liczyliście na jakąkolwiek porcję gameplayu, to musicie się rozczarować bowiem autorzy kultowego GTA czegoś takiego nie przewidzieli w swym repertuarze. Co nie zmienia faktu, iż sam materiał dobitnie utwierdza nas w przekonaniu, że raczej nie musimy obawiać się o jakość gry.

Rockstar opublikował kolejny zwiastun wyczekiwanego Red Dead Redemption 2. Niestety zabrakło na nim czystej porcji gameplayu

Red Dead Redemption 2 jest kontynuacją wydanej osiem lat temu pod identyczną nazwą produkcji. Tym razem jej akcja przenosi nas do 1899 roku, a więc schyłku Dzikiego Zachodu. Kierujemy poczynaniami wyjętego spod prawa Arthura Morgana, który jest szefem gangu Van der Linde’a. Wspólnie z jego członkami został zmuszony do ucieczki z miasta Blackwater po dokonaniu spektakularnego napadu. Pod względem rozgrywki dwójka będzie typowym przedstawicielem gatunku sandboxowego. Osobiście liczę, że twórcy zaoferują znacznie większy świat niż ten znany z poprzedniej części serii. Premierę zaplanowano na 26 października 2018 roku wyłącznie na PlayStation 4 oraz Xbox One. Niestety aktualnie są nikłe szanse, że ów tytuł pojawi się na poczciwych blaszakach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Red Dead Redemption 2 na nowym zwiastunie

 0