Red Dead Redemption 2 na zwiastunie premierowym

Red Dead Redemption 2 na zwiastunie premierowym

Premiera długo wyczekiwanego przez graczy na całym świecie Red Dead Redemption 2 zbliża się wielkimi krokami, bo już za nieco ponad tydzień będziemy mogli samodzielnie sprawdzić, co Rockstar przygotował dla nas tym razem. Do tej pory wiemy już, że akcja gry przeniesie nas do 1989 roku, czyli czasu sprzed wydarzeń znanych z pierwszej odsłony RDR, gdzie wcielimy się w  postać Arthura Morgana: - Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi. Gdy napad w położonym na zachodzie mieście Blackwater kończy się katastrofą, Arthur Morgan i gang van der Lindego zmuszeni są uciekać. Na plecach czują oddechy stróżów prawa i najlepszych łowców nagród, więc muszą napadać, kraść i walczyć z całych sił, aby przetrwać w surowym świecie w samym sercu Ameryki. Coraz głębsze wewnętrzne spory grożą rozłamem gangu, a Arthur musi dokonać wyboru między własnymi ideałami a lojalnością wobec ludzi, którzy go wychowali.

Red Dead Redemption 2 zbliża się wielkimi krokami i już za nieco ponad tydzień będziemy mogli samodzielnie sprawdzić, co Rockstar przygotował dla nas tym razem.

Co więcej, twórcy zdradzili też, że tym razem oprócz wątku fabularnego przygotowali dla nas również zabawę w Dziki Zachód w multiplayerze, stworzonym na wzór GTA Online. Oznacza to regularne aktualizacje i optymalizacje, ale jednocześnie mikrotransakcje, których gracze raczej nie lubią - jak to wszystko wyjdzie w praniu, przekonamy się dopiero w listopadzie, bo to właśnie wtedy Red Dead Online doczeka się debiutu. Już nie możecie się doczekać? Rockstar najwyraźniej zdaje sobie sprawę, bo nieustannie podgrzewa atmosferę, najpierw materiałami z rozgrywki (pełnymi dynamicznej akcji, w tym najnowszym jesteśmy nawet świadkami kradzieży pociągu!), a teraz świeżutkim zwiastunem premierowym, który znajdziecie poniżej.

Przypominamy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutuje już 26 października na PlayStation 4 i Xbox One. Na obu platformach możemy liczyć na specjalne zestawy z grą, bo przecież już dawno nie było lepszej okazji do zakupu nowej konsoli i Sony i Microsoft mają zamiar to wykorzystać. W przypadku Japończyków możemy zdecydować się na:

  •  PlayStation 4 Pro 1TB + Red Dead Redemption 2 + 2 pady za 2159 zł
  •  PlayStation 4 Pro 1TB + Red Dead Redemption 2 za 1929 zł
  •  PlayStation 4 Pro 1TB + Red Dead Redemption 2 + Spider-Man za 2188 zł
  •  PlayStation 4 Slim 1TB + Red Dead Redemption 2 za 1549 zł
  •  PlayStation 4 Slim 1TB + Red Dead Redemption 2 + Spider-Man za 1788 zł
  •  PlayStation 4 Slim 1TB + Red Dead Redemption 2 + 2 pady za 1768 zł

Gigant z Redmond postanowił szybko odpowiedzieć na ruch rywala i przygotował dla swoich klientów następujące propozycje:

  •  Xbox One X + Forza Horizon 4 + Forza Motosport 7 + Red Dead Redemption II za 2199 zł
  •  Xbox One X + Shadow Of The Tomb Raider + Red Dead Redemption II za 2199 zł
  •  Xbox One S 1TB + Shadow of the Tomb Raider + Red Dead Redemption II za 1399 zł
  •  Xbox One S 1TB + Forza Horizon 4 + Red Dead Redemption II za 1399 zł

A czy Red Dead Redemption 2 faktycznie okaże się system sellerem? Czas pokaże, ale są na to duże szanse, więc już nie możemy się doczekać premiery.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Red Dead Redemption 2 na zwiastunie premierowym

 0