Red Dead Redemption 2 otrzyma tryb Battle Royale?

Red Dead Redemption 2 otrzyma tryb Battle Royale?

Wszystko wskazuje na to, że w zbliżającym się coraz większymi krokami Red Dead Redemption 2 otrzymamy cieszący się ogromną sławą tryb Battle Royale. 

Battle Royale stały się niezwykle popularne za sprawą wydanego w ubiegłym roku Playerunknown's Battlegrounds. Nic więc dziwnego, że kolejni twórcy starają się albo przemodelować swoje dotychczasowe tytułu pod wspomniane zasady rozgrywki lub zaprojektować coś podobnego od podstaw. Jak wynika z informacji ujawnionych przez portal Trusted Reviews, wkrótce do tego grona może dołączyć także sam Rockstar i to nie za sprawą GTA Online, a... Red Dead Redemption 2. Dokumenty otrzymane przez wymienioną stronę zawierają mnóstwo interesujących ciekawostek o najważniejszych aspektach nadchodzącego hitu autorów Grand theft Auto. Zgodnie z tym co podano - multiplayer oprócz Revive and Survive, czy Money Grab będzie zawierać także Battle Royale. Nie wiemy czy ogólny charakter zabawy oprze się dokładnie na tym znanym z konkurencyjnych pozycji, czyli masowej rozwałce na ogromnych rozmiarów mapie, lecz raczej nic nowego nie da się w tej materii wymyślić. Jest więc wielce prawdopodobne, że Rockstar zechce skorzystać na popularności zarówno PUBGA jak i Fortnite. 

Rockstar prawdopodobnie da się ponieść obecnie panującym trendom i wprowadzi do Red Dead Redemption 2 tryb Battle Royale

Z kolei Revive and Survive umieści naprzeciw siebie dwie ekipy, które oczywiście postarają się pozostać przy życiu jak najdłużej. Dodatkowo ilość czasu niezbędna do uleczenia rannego partnera zostanie znacznie ograniczona. Natomiast Money Grab, to już typowa rozgrywa rodem z Dzikiego Zachodu, bowiem konkurujące ze sobą drużyny zostaną zmuszone do zdobycia worków z pieniędzmi, umieszczonych w centralnej części mapy. Na koniec wszelkie dobra należy jak najszybciej przenieść do bazy. Opublikowane dokumenty wskazują też, że podobnie jak to ma miejsce w sieciowym GTA, do naszej dyspozycji zostanie oddany niczym nieskrępowany świat, zaś boty zachowywać się będą bardziej realistycznie np. wykonując różne czynności, od ozdabiania witryn sklepowych po pakowanie towarów przed nadejściem nocy. Również osoby grające w internetowy tryb nadchodzącego Red Dead Redemption 2 dość często będą otrzymywać losowe nagrody za ukończenie zadań, czy wyeliminowanie wrogów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Red Dead Redemption 2 otrzyma tryb Battle Royale?

 0