Red Dead Redemption 2 - Rockstar prezentuje najnowszy gameplay z gry

Red Dead Redemption 2 - Rockstar prezentuje najnowszy gameplay z gry

Red Dead Redemption 2 to nie tylko najważniejsza premiera obecnego miesiąca, ale prawdopodobnie także roku. Nic więc dziwnego, że po kilku miesiącach przerwy Rockstar postanowił podgrzać atmosferę, prezentując nowy gameplay ze swojej gry. Zgodnie z oczekiwaniami nie zabrakło na nim solidnej dawki akcji, rozwalanki, strzelanki, a nawet kradzieży pociągu - do tego zaprezentowano ciekawy element, a mianowicie nową filmową kamerę. Oczywiście nie musimy nikogo przekonywać, że ten trwający około 4 minut gameplay z Red Dead Redemption 2 jest wręcz obowiązkowy dla wszystkich fanów wyczekujących najnowszej gry Rockstara, która pojawi się 26 października bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One (port na komputery pozostaje na razie wyłącznie w sferze marzeń).

Najnowszy gameplay utwierdza nas w przekonaniu, że jest na co czekać.

Akcja Red Dead Redemption 2 rozgrywka się w 1899 roku, czyli przed wydarzeniami z jedynki. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad Arthurem Morganem, prawą ręką założyciela gangu, Dutcha van der Linde'a. Opowieść rozpoczyna się w momencie nieudanego napadu dokonanego w mieście Blackwater, przez który złoczyńcy muszą uciekać i kryć się m.in. przed łowcami głów. Warto podkreślić, że często w trakcie gry będziemy zmuszeni wybierać pomiędzy dobrem kompanów a własnymi ideałami, co pozwala przypuszczać, iż produkcja nie jest zanadto liniowa, tylko pozwoli podążyć wieloma różnymi drogami. Teren, jaki deweloperzy oddadzą nam do dyspozycji, ma charakteryzować znaczna różnorodność - na obszernej mapie zwiedzimy np. tereny górskie, prerie, jak również gęsto zalesione.

Zobacz: Premiery gier – październik 2018

Red Dead Redemption 2 to nie tylko interesujący single player, ale również tryb wieloosobowy, który jak się okazało pod względem mechaniki jest GTA Online przeniesionym na Dziki Zachód. Aktualnie nie wiemy o nim zbyt wiele, aczkolwiek zgodnie z obietnicą twórców przeniesie najlepsze doświadczenia z pierwszej odsłony i połączy je z najnowszymi trendami (obyśmy nie dostali dostępnego w każdej grze battle royala). Niestety na wkroczenie w świat sieciowych potyczek musimy trochę poczekać, gdyż multi pojawi się jakiś czas po premierze - nim to nastąpi, Rockstar zaplanował beta testy. Tak czy inaczej, zapowiada się gorący jesienny okres, w którym nie będziemy narzekać na nudę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Red Dead Redemption 2 - Rockstar prezentuje najnowszy gameplay z gry

 0