Red Dead Redemption 2 z nowym rekordem graczy

Red Dead Redemption 2 z nowym rekordem graczy

Red Dead Redemption 2 wraca do żywych. Dzięki wyprzedaży Black Friday gra ponownie wzbudziła zainteresowanie graczy, do tego stopnia, że ustanowiła rekord jednocześnie aktywnych osób.

Red Dead Redemption 2 trafił na konsole w 2018 roku, a później także na PC. Gra mimo upływu lat nadal cieszy się zainteresowaniem, z kolei podczas ostatniej wyprzedaży Black Friday ustanowiła rekord aktywnych graczy. Nie jest to pierwszy przypadek, bowiem podczas Czarnego Piątku w 2022 r. gra pobiła ówczesny rekord 66 492 jednocześnie grających graczy na Steamie. Na początku stycznia 2023 roku liczba ta przekroczyła 69 000. Pod koniec miesiąca RDR2 osiągnął wynik na poziomie nieco poniżej 71 000. W niedzielę liczba graczy wzrosła do 77 655, co stanowi nowy rekord.

Red Dead Redemtpion 2 ustanowił ostatnio nowy rekord jednocześnie aktywnych graczy.

Red Dead Redemption 2 dobrze radziło sobie w październiku na PlayStation. Na listach bestsellerów w USA i Kanadzie zdobyła tytuł najczęściej pobieranej gry miesiąca na PS4. Niestety mimo dobrej sprzedaży oraz wysokiego zainteresowania graczy Rockstar Games nie jest zainteresowany dostarczaniem nowej zawartości do gry i cierpi na tym tryb wieloosobowy, który przez niektórych został uznany za martwy właśnie z tego powodu. I mało prawdopodobne, aby sytuacja uległa zmianie w przyszłości.

Chociaż Rockstar zajęty jest Grand Theft Auto 6 to podobno działa także przy Red Dead Redemption 3. Na razie jednak o projekcie niewiele wiemy, a nawet jeśli istnieje, to jego debiut wydaje się bardziej odległy niż GTA 6. Powstanie trójki nie stanowi zaskoczenia ze względu na sukces, jaki odniósł Red Dead Redemtpion 2. Nie pozostaje nic innego jak czekać na wieści od Rockstara.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Red Dead Redemption 2 z nowym rekordem graczy

 0