Redstone 4 od teraz nazywa się Windows 10 April 2018?

Redstone 4 od teraz nazywa się Windows 10 April 2018?

Jak wskazują najnowsze doniesienia, Microsoftowi po wielu miesiącach w końcu udało się wymyślić nazwę dla nowej poprawki, która powinna zaskoczyć wszystkich zainteresowanych tematem. 

Dotychczas kwestia Windows 10 Redstone 4 powodowała istny ból głowy u większości fanów okienek, ponieważ Microsoft milczał nie tylko w sprawie oficjalnej nazwy aktualizacji, ale także daty premiery. Jednakże te działania wskazują raczej na chęć jak najlepszego dopracowania wszelkich aspektów wiosennej łatki, a nie działania na czyjąś niekorzyść. Dodatkowo amerykańska firma dosłownie w ostatniej chwili była zmuszona opublikować nową wersję systemu dedykowaną deweloperom (RTM), bo wcześniejsza przynosiła rzekomo znaczące ilości Blue Screenów. Na marginesie, wstępną premierę Redstone zaplanowano na 10 kwietnia, jednak jak wiemy ów termin nie został dotrzymany, a wiele źródeł wskazywało, iż za poślizgiem stoi chęć zmiany nazwy systemu.

Według najnowszych doniesień Redstone 4 ma nazywać się po prostu Windows 10 April Update

Podczas gdy sam producent w zasadzie nigdy nie potwierdził oficjalnego tytułu nadchodzącej kolejnej wersji dziesiątki, to we wszelkich notatkach odnosił się do niej jako Spring Creators Update. Ten fakt nie uradował użytkowników, gdyż Redstone 4 byłby trzecim rozszerzeniem wchodzącym w skład Creators Update i zarazem drugą aktualizacją twórców, ponieważ oryginalne poprawki ukazały się w marcu. Wracając jednak do głównego tematu, aktualne wiadomości wskazują, iż korporacji skończyły się pomysły, w związku z czym postanowiła ograniczyć się do użycia określenia Windows 10 April 2018 Update. Na koniec zauważmy, że Microsoft wciąż nie odniósł się do jakichkolwiek przewijających się teorii, skupiając siły na ostatnich poprawkach do Redstone 4, który pojawi się miejmy nadzieję w przyszłym tygodniu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Redstone 4 od teraz nazywa się Windows 10 April 2018?

 0