Repeater RP-AC68U od Asus z końcem miesiąca trafi do sklepów

Repeater RP-AC68U od Asus z końcem miesiąca trafi do sklepów

Jeśli któryś z naszych czytelników potrzebuje kupić do swojego mieszkania dwuzakresowy wzmacniacz sygnału, i poza samą funkcjonalnością urządzenia, przywiązuje też dużą wagę do kwestii wykonania, to nowy repeater w ofercie firmy Asus o oznaczeniu RP-AC68U którego premiera tuż za pasem, ma sporą szansę trafić w gust. Swoisty ''świeżak'' w ofercie Asus, przystosowany do pracy w standardzie Wi-Fi 802.11ac ma trafić do sprzedaży wraz z końcem biezącego miesiąca, a jego cena opiewać ma na kwotę 679 złotych. Co wiemy o najnowszy ekspanderze Asus?

RP-AC68U charakteryzować bedą wymiary 178x106x106mm zatem przyjmie on bardzo przyjemną formę ''kostki'' i waga 870 gram. Stylistyka - trzeba przyznać - przezentuje się bardzo zjawiskowo, na tle innych sprzetów tego samego zastosowania. Jego największym atutem będzie szybkość łączności, która dzięki 4 wbudowanym antenom ma wynosić 1900Mb/s (odpowiednio, 1300Mb/s w przypadku pasma 5Ghz, oraz 600Mb/s dla pasma 2.4Ghz) Wzmacniacz oferuje tym samym (jak już zdążyliśmy napomknąć na wstępie) - wsparcie z routerami 802.11ac jak i również, wszystkimi starszymi standardami łączności .Co ciekawe, urządzenie oferować będzie obsługę aplikacji AiCloud dostępne dla środowisk Android, i iOS, umożliwiając nam utworzenie serwera ''w chmurze'' i korzystanie zeń w dowolnej chwili.

Rzeczony wzmacniacz sygnału ma zostać wyposażony w pięć portów Gigabit Ethernet które umożliwią sprawne przełączanie się w obrębie urządzeń przewodowych - konsol, urządzeń wielofunkcyjnych (nie tylko) - celem zmiany charakterystyki ich pracy. Ponadto urządzenie będzie oferowało tryby ''acces point'' ''media bridge'' oraz nominalny - jako ''extender sygnałowy''.

Dodatkowym atutem RP-AC68U ma być łatwość instalacji, która odbywać się będzie za pośrednictwem opcji WPS w naszym routerze - szybko i bezinwazyjnie.


Pokaż / Dodaj komentarze do: Repeater RP-AC68U od Asus z końcem miesiąca trafi do sklepów

 0