Roccat Cross – nowe słuchawki dla graczy

Roccat Cross – nowe słuchawki dla graczy

Firma Roccat zaprezentowała nowe słuchawki dla graczy o nazwie Cross. Zostały tak zaprojektowane, aby można było ich używać zarówno przed ekranem monitora, jak i podczas korzystania ze smartfona.

Roccat Cross

Roccat Cross wyposażone są w duże przetworniki o średnicy 50 mm z magnesami neodymowymi. To, jak zapewnia producent, pozwoliło na osiągnięcie studyjnej jakości dźwięki w eleganckim i lekkim urządzeniu, bowiem słuchawki mają waży około 200 gramów.

Nauszniki Roccat Cross wykonane zostały z pianki, która ma zapamiętywać kształty. Dzięki temu ma dostosowywać swój kształt w zależności od kształtu głowy i uszu użytkownika. To ma przełożyć się nie tylko na większy komfort, ale też lepsze odseparowanie od dźwięku zewnętrznych. Roccat zapewnia, że model Cross nada się zarówno do gier, jak i filmów oraz muzyki.

Słuchawki mają odpinany przewód. Co ciekawe, sami możemy wybrać to, z jakiego chcemy korzystać. Użytkownicy będą mieli do wyboru trzy warianty – standardowy, z mikrofonem do gier oraz z pilotem i mikrofonem do smartfonów. Słuchawki Roccat Cross mają trafić do sprzedaży 8 grudnia w cenie około 70 euro.

Roccat Cross

Roccat Cross

Roccat Cross

Pokaż / Dodaj komentarze do: Roccat Cross – nowe słuchawki dla graczy

 0