Roccat prezentuje mysz z inteligentnym podświetleniem RGBA – Kone AIMO

Roccat prezentuje mysz z inteligentnym podświetleniem RGBA – Kone AIMO

Wczoraj do sprzedaży trafiła kolejna mysz producenta peryferii dla najbardziej wymagających graczy – Kone AIMO.

Oryginalna Kone zrobiła furorę jako pierwsza mysz z wielokolorowym podświetleniem – jej następca oferuje nie dwa, a cztery podświetlone pasy, świecącą rolkę oraz technologię AIMO, która reaguje na aktywność użytkownika, zapewniając mu dostosowane do niego oświetlenie. Technologia ta nie kończy się na samej myszce – to samo dzieje się ze wszystkimi połączonymi z komputerem urządzeniami obsługującymi tę technologię, dzięki czemu będą one reagować na dynamiczny charakter rozrywki, zapewniając wielobarwną iluminację lub przygaszając oświetlenie, jeśli rozgrywka będzie wymagała pełnego skupienia. Roccat Kone została zaprojektowana tak, by zapewniać jak największą wygodę, zachowując przy tym klasyczny wygląd kojarzony z tą marką – największa zmiana to przeprojektowany bok urządzenia, gdzie dodano dwa wąskie przyciski znajdujące się bezpośrednio pod kciukiem.

Roccat Kone została zaprojektowana tak, by zapewniać jak największą wygodę, zachowując przy tym klasyczny wygląd kojarzony z tą marką

Kolejną zmianą jest pojawienie się przełącznika sterującego systemem Easy-Shifit +, który umożliwia aktywację przypisanych wcześniej alternatywnych akcji pod każdym z przycisków myszy. Za długą żywotność urządzenia odpowiada rolka 4D Titan Wheel oraz przełączniki OMRON o żywotności do 50 milionów kliknięć. Nad precyzją ruchów gracza czuwa sensor optyczny Owl-Eye, stworzony wraz z firmą PixArt, najbardziej precyzyjny i responsywny układ na rynku. Kone AIMO umożliwia również stustopniową regulację DPI w zakresie od 100 do 12000, dzięki czemu gracze nie będą musieli ograniczać się do rozdzielczości sensora narzucanych przez innych producentów. Mysz jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: białym, szarym i czarnym. Sugerowana przez producenta cena to 349 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Roccat prezentuje mysz z inteligentnym podświetleniem RGBA – Kone AIMO

 0