ROCCAT prezentuje słuchawki Khan AIMO z podświetleniem RGB

ROCCAT prezentuje słuchawki Khan AIMO z podświetleniem RGB

ROCCAT prezentuje słuchaki Khan AIMO powstałe w oparciu o model Khan Pro, który dotychczas był jedynym urządzeniem gamingowym z certyfikatem Hi-Res Audio. 

Zaprezentowane słuchawki wyposażono w 50 mm przetworniki, dzięki czemu urządzenie ma zapewnić jakość dźwięku do 24 bitów przy 96 KHz, niezależnie od konfiguracji urządzenia, do którego będą podłączone. Zastosowane sterowniki mają umożliwić symulację dźwięku przestrzennego 7.1, co ma sprawić, że gracz podczas rozgrywki poczuje się jakby był w samym centrum rozgrywanych wydarzeń. Do słuchawek dołączony jest mikrofon, który dzięki technologii "Reall Voice" ma umożliwić jakość rejestrowaną głosu najbliższą naturalnej jakości. Warto dodać, że urządzenie ma wbudowaną kartę dźwiękową, która według producenta jest lepsza od większości stosowanych w układach zintegrowanych na płytach głównych. 

Urządzenie ma sprawdzić się podczas wielogodzinnych sesji gamingowych

khan aimo

Słuchawki Khan AIMO są w pełni kompatybilne ze środowiskiem Swarm, umożliwiającym między innymi zaprogramowanie efektów oświetlenia RGB. Natomiast technologia AIMO ma zapamiętywać zachowanie gracza w trakcie gry i później dopasowywać podświetlenie do danego stylu gry. Urządzenie wykonano z różnych materiałów, między innymi ze stali nierdzewnej. Pianka z pamięcią kształtu zastosowana na nausznikach oraz obicie pałąka łączącego słuchawki mają gwarantować wygodę użytkowania, także podczas wielogodzinnych sesji. Co ciekawe, słuchawki ważą 275 gram, a więc nie tak dużo. Słuchawki Khan AIMO wkrótce mają trafić do sprzedaży, cena urządzenia na razie nie jest znana.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ROCCAT prezentuje słuchawki Khan AIMO z podświetleniem RGB

 0