Rockstar Games ujawnił datę prezentacji Grand Theft Auto 6

Rockstar Games ujawnił datę prezentacji Grand Theft Auto 6

Grand Theft Auto 6 to najbardziej wyczekiwana gra, która nadal nie została oficjalnie zaprezentowana. To jednak zmieni się za niespełna tydzień, bowiem Rockstar Games zdradził, kiedy opublikuje zwiastun produkcji.

Rockstar ujawnia, kiedy pokaże zwiastun GTA 6

GTA 6 to gorący temat i bohater licznych plotek, a także ogromnego wycieku ujawniającego gameplaye i istotne informacje o rozgrywce, które jednak pochodziły z dość wczesnej wersji i pewnie teraz mało co się zgadza. Rockstar Games dotychczas zwlekał z oficjalną prezentacją Grand Theft Auto 6, ale teraz studio odsłoniło karty i podało, kiedy dokładnie wrzuci zwiastun gry. Trailer będzie pokazany w najbliższy wtorek, 5 grudnia o godzinie 15:00 czasu polskiego. Ta data zostanie zapisana w kalendarzu większości graczy.

Rockstar Games pokaże zwiastun Grand Theft Auto 6 5 grudnia o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Pytanie, czy na końcu materiału zobaczymy oprócz platform docelowych także datę premiery i rok 2024 lub jeszcze odleglejszy termin? Zapewne Rockstar podtrzyma tradycję i w pierwszej kolejności GTA 6 trafi na konsole, a dopiero potem na PC. Warto przypomnieć, iż deweloperzy już jakiś czas temu ogłosili, że zaprezentują zwiastun w grudniu na 25-lecie istnienia marki Grand Theft Auto.

W lutym 2022 roku Rockstar potwierdził, że pracuje nad kolejną odsłoną serii Grand Theft Auto, zaś projekt pozostaje na „zaawansowanym” etapie, ale nie podał żadnych więcej szczegółów na temat gry.

Grand Theft Auto 6 bohaterem ogromnego przecieku, który zdradził ważne informacje o grze

Jednak we wrześniu 2022 roku w wyniku jednego z najgłośniejszych wycieków danych w branży gier opublikowano w Internecie ponad godzinę materiału z rozwoju GTA 6, dzięki czemu gracze po raz pierwszy mogli zobaczyć kontynuację jednej z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów.

Wyciekły materiał filmowy zawierał rozgrywkę w otwartym świecie z wersji alfa GTA 6 i najwyraźniej potwierdził poprzedni raport, który twierdził, że gra będzie rozgrywać się w Vice City, a jedną z grywalnych bohaterek będzie kobieta.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rockstar Games ujawnił datę prezentacji Grand Theft Auto 6

 0