Rockstar zapowiada nową aktualizację do GTA Online

Rockstar zapowiada nową aktualizację do GTA Online

GTA Online mimo upływu lat nadal cieszy się sporą popularnością wśród graczy i zawdzięcza to również dzięki aktualizacjom z nowościami dostarczanymi przez Rockstar. Deweloperzy potwierdzili krążące od pewnego czasu spekulacje zapowiadając nowy update The Cayo Perico Heist, który trafi do gry 15 grudnia i jest zdaniem twórców "najzuchwalszą, największą i najbardziej emocjonującą" łatką w historii Grand Theft Auto Online. Przede wszystkim dodaje nową lokację będącą tropikalną, prywatną wyspą należącą do ważnego dealera narkotykowego w świecie GTA V zaś całość to po prostu nowy składający się z kilku etapów napad, który rozegramy nie tylko z drużyną, ale również pojedynczo. Generalnie autorzy nie stawiają przed graczami żadnych większych ograniczeń, w efekcie należy dostać się na wyspę i zabrać tyle łupów ile zdołamy unieść.

The Cayo Perico Heist, który trafi do GTA Online 15 grudnia.

Samo rozszerzenie zaoferuje nie tylko nowe, egzotyczne miejsce, ale również pojazdy, broń czy szereg innych elementów np. stacje radiowe oferujące łącznie 100 nowych utworów muzycznych. Więcej detali o nadchodzącym dodatku otrzymamy za jakiś czas. Przypomnijmy, że ostatni tego rodzaju update Diamond Casino Heist zadebiutował pod koniec ubiegłego roku więc nadchodzi czas, by dodać kolejny napad i zestaw nowości. GTA Online nadal stanowi dla Rockstara oraz Take-Two ogromne źródło zarobku z mikrotransakcji i nic dziwnego, że multiplayer GTA V zostanie przeniesiony na konsole nowej generacji. Duża część graczy najchętniej usłyszałaby jednak o zapowiedzi Grand Theft Auto VI, które najpewniej powstaje od dawna, ale deweloperzy nie są jeszcze gotowi do podzielenia się detalami o projekcie, a ponadto chcą utrzymać uwagę przy GTA Online.

A gdzie mogłaby się toczyć akcja Grand Theft Auto 6? Tutaj typów jest kilka, aczkolwiek faworytem pozostaje Vice City, czyli miejscówka, która zaraz obok San Andreas cieszy się wśród fanów szczególnym sentymentem. Najwidoczniej jednak pytania związane z szóstą odsłoną serii są nie w smak Rockstarowi, który według informacji sprzed miesiąca miał cenzurować komentarze dotyczące GTA VI pod swoimi filmami na YouTube. Użytkownicy popularnej platformy szybko znaleźli jednak słowa zastępcze, pisząc m.in. o Grand Theft Auto 10-4. Z jednej strony nie ma co się dziwić, że ciągły spam pytań o GTA VI w komentarzach pod filmami zaczął Rockstarowi przeszkadzać, ale z drugiej mamy tu do czynienia z pewnego rodzaju niepożądaną cenzurą, która oczywiście nie spodobała się graczom.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rockstar zapowiada nową aktualizację do GTA Online

 0