Rockstar zapowiada nowy dodatek do GTA Online

Rockstar zapowiada nowy dodatek do GTA Online

Już dwunastego grudnia pojawi się nowy, wielki dodatek do GTA Online. Do tej pory Rockstar raczyło nas tylko małymi dodatkami pokroju Przemytu, lecz tym razem zapowiada się coś większego.

Od premiery Grand Theft Auto 5 Rockstar konsekwentnie wprowadzało nowe treści do trybu wieloosobowego tej gry, jednak do tej pory nie było to nic większego. Posiadacze PC, PS4 i Xbox One tym razem dostaną znacznie obszerniejszy dodatek – The Doomsday Heist. Cytując RockstarGames: „Bogaty technologiczny baron, idealistyczny agent wywiadu, społecznie upośledzony głosiciel teorii spiskowych i neurotyczny superkomputer – oto niezwykły sojusz, który ratować będzie San Andreas przed totalnym unicestwieniem. Nieznani wrogowie szykują apokalipsę, więc zbierz swoją ekipę i ruszaj do akcji ku nowej, niezapomnianej przygodzie online, aby rozwikłać tajemnice i zniszczyć wrogów, którzy czają się wszędzie od centrum Los Santos po dno oceanu i czeluści góry Chiliad”.

Będziemy włamywać się do tajnych baz, bombardować wrogów, możliwe nawet, że stoczymy niejedną bitwę podwodną

Jednak co to oznacza dla nas jako graczy? Dodatek prawdopodobnie wprowadzi latające DeLorean’y, jetpacki, samochody, które mogą poruszać się pod wodą, łodzie podwodne, nowy model czołgu, helikoptera, a także silosy rakietowe. Będziemy włamywać się do tajnych baz, bombardować wrogów, możliwe nawet, że stoczymy niejedną bitwę podwodną. Niektórych może razić coraz bardziej rozwałkowy klimat gry, kojarzący się nawet z Saints Row, jednak myślę, że po części o to w takich grach chodzi. Oczywiście jeśli mówimy o trybie wieloosobowym. Premiera tego dodatku planowana jest na 12 grudnia i wtedy przekonamy się ilu graczy podziela moje zdanie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rockstar zapowiada nowy dodatek do GTA Online

 0