Rocksteady ma szykować grę o Suicide Squad, ale nadchodzi też nowy Batman

Rocksteady ma szykować grę o Suicide Squad, ale nadchodzi też nowy Batman

Już pod koniec ubiegłego roku pojawiały się konkretne przecieki na temat nowej gry z serii Batman Arkham, którą miał być Batman: Court of Owls (Trybunał Sów). Wydawało się, że sami twórcy zwiastują już tę produkcję w sieci i lada moment otrzymamy oficjalną zapowiedź, ale tak się nie stało. Warto jednak podkreślić, że według doniesień za ten tytuł odpowiadać miała ekipa Warner Bros. Montreal, czyli twórcy spin-offu Batman: Arkham Origins, a nie studio Rocksteady, które odpowiadało za główną trylogię z Mrocznym Rycerzem. Ten utalentowany zespół milczy w temacie swojego kolejnego projektu od czasu wydania Batman: Arkham Knight, które dokładnie dziś obchodzi swoją piątą rocznicę. Co prawda spekulowało się, że Rocksteady może szykować grę o Supermanie lub nawet Lidze Sprawiedliwości, ale nigdy nie wyszło to poza strefę plotek. Teraz zaś w sieci pojawiły się informacje na temat nowych gier zarówno od Warner Bros. Montreal, jak i Rocksteady.

Rocksteady po raz kolejny pracuje nad grą w uniwersum DC, ale tym razem ma wziąć na tapetę grupę Suicide Squad.

Jak podaje Eurogamer, Rocksteady po raz kolejny pracuje nad grą w uniwersum DC, ale tym razem ma wziąć na tapetę grupę składającą się ze złoczyńców, znaną jako Suicide Squad (Legion Samobójców). Nie oznacza to jednak, że nie doczekamy się nowej produkcji z obrońcą Gotham w roli głównej, ponieważ według źródeł portalu ekipa Warner Bros. Montreal jednak szykuje nową grę z Batmanem. Co ciekawe, przed pojawieniem się tych przecieków, fani odkryli, że zarejestrowano kilka nowych domen, które zdają się wskazywać na nadchodzące tytuły od Warner Bros. Mowa tu o "SuicideSquadGame.com", "SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com" i "GothamKnightsGame.com", a wszystkie te nazwy Eurogamer potwierdza, że są tytułami nowych gier.      

Rocksteady pracować ma nad Suicide Squad: Kill The Justice League od kilku lat, natomiast Warner Bros. Montreal pracować ma nad Batman: Gotham Knights, które najprawdopodobniej bazować będzie na świetnym komiksie Trybunał Sów autorstwa Scotta Snydera. Oba tytuły trafić mają jednak już na nową generację. Trzeba mieć na względzie, że wydawca Warner Bros. nie potwierdził jeszcze nic na temat nadchodzących gier od obu tych deweloperów, ale spodziewamy się, że może to ulec zmianie już 22 sierpnia podczas wydarzenia online DC Fandome, a tak przynajmniej twierdzą branżowi informatorzy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rocksteady ma szykować grę o Suicide Squad, ale nadchodzi też nowy Batman

 0