Rozpoczęto prace nad sequelem Death Stranding. Tak twierdzi Norman Reedus

Rozpoczęto prace nad sequelem Death Stranding. Tak twierdzi Norman Reedus

Minęły 3 lata od wydania Death Stranding i chociaż pojawiło się wiele plotek na temat kolejnego projektu Kojimy, nie ogłoszono jeszcze nic oficjalnie. Na szczęście, fani często dostają informacje z innych źródeł.

Norman Reedus potwierdził, że fani mogą się spodziewać kontynuacji Death Stranding. Norman Reedus po raz pierwszy rozpoczął współpracę z Kojimą kilka lat temu, kiedy jeszcze pracował nad Silent Hill z Konami. Kiedy Kojima odszedł i założył własne studio, kontynuował współpracę z aktorem, który wystąpił w Death Stranding jako główny bohater, Sam Porter Bridges. Teraz  Reedus potwierdził że nadchodzi druga część Death Stranding.

Norman Reedus, aktor wcielający się w główną postać w Death Stranding ujawnił, że sequel nadchodzi.

 

Podczas wywiadu Reedus opowiedział o tym, jak poznał Kojimę i po raz pierwszy zaangażował się w projekty gier wideo. "Guillermo Del Toro, który dał mi mój pierwszy film, zadzwonił do mnie i powiedział: „Hej, jest facet o imieniu Hideo Kojima, zadzwoni do ciebie, po prostu powiedz tak”. A ja pytam: „Co masz na myśli mówiąc „tak”? Mówi: „Przestań być dupkiem, po prostu powiedz tak”. Kiedy obaj w końcu spotkali się osobiście, Kojima pokazał Reedusowi swój najnowszy projekt, Silent Hills. Ten tytuł został anulowany w 2015 roku, ale Reedus i Kojima w końcu połączyli siły, by pracować nad Death Stranding.

Reedus dodał kilka dodatkowych informacji, których się nie spodziewaliśmy – Kojima Productions pracuje nad"częścią drugą" Death Stranding, potwierdzając, że sequel jest w drodze. Według Reedusa prace nad nową grą "właśnie się rozpoczęły", ale nie wiadomo, czy ma na myśli swoje prace związane z przechwytywaniem ruchu, czy gra jest wciąż we wczesnej fazie przedprodukcyjnej. Niezależnie od fazy produkcyjnej, na grę poczekamy jeszcze kilka lat.  Aktor ujawnił, że same jego nagrania  trwały bardzo długo."Zajęło mi może dwa lub trzy lata, aby ukończyć wszystkie sesje MoCap i w ogóle", powiedział Reedus. "To wymaga dużo pracy". 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rozpoczęto prace nad sequelem Death Stranding. Tak twierdzi Norman Reedus

 0