Ruszają turnieje Teamfight Tactics i Legends of Runeterra by Wedel Up!

Ruszają turnieje Teamfight Tactics i Legends of Runeterra by Wedel Up!

E.Wedel wspólnie z serwisem GRY-OnLine oraz Riot Games organizuje dwa turnieje Teamfight Tactics i Legends of Runeterra Spring Cup by Wedel Up!, które odbędą się w grach Legends of Runeterra i Teamfight Tactics. Rejestracja do turnieju rozpoczęła się 30 marca i potrwa do 13 kwietnia. Obie gry osadzone są w świecie League of Legends, jednak różnią się od siebie modelem i zasadami. Teamfight Tactics Spring Cup by Wedel Up! oferuje model rozgrywki na planszach inspirowanych partią szachów. To gra strategiczna oparta na rundach. Uczestnicy startują w otwartym wyścigu, polegającym na stworzeniu jak najmocniejszej drużyny. Graczy powinna ucieszyć decyzja Riot Games o dostępności gry także w wersji mobilnej. A to oznacza, że zawodnicy będą mogli rywalizować ze sobą zarówno na PC, jak i na platformach mobilnych, bez konieczności deklaracji korzystania tylko z jednego urządzenia.

Zapisy do turniejów Teamfight Tactics i Legends of Runeterra Spring Cup by Wedel Up! potrwają do 13 kwietnia.

Dominika Igielińska, koordynator komunikacji marketingowej E.Wedel przyznała, że gaming staje się coraz popularniejszy na całym świecie z kolei E.Wedel dostrzegł jego potencjał, tworząc wspomniany już projekt Wedel Up!. „W ramach platformy marka obecna była na międzynarodowych eventach gamingowych m.in. Intel Extreme Masters, organizuje turnieje w tym słodkie konkursy dla graczy. Wiosenne rozgrywki Wedel Up! to doskonała okazja, aby dotrzeć do graczy i uprzyjemnić im wolny czas. Tym samym zachęcamy do pozostania w domach i trwania w akcji #zostanwdomu. Wspólnie z GRY-OnLine oraz Riot Games zapraszamy do wzięcia udziału w turniejach” - powiedziała Dominika Igielińska. W obu turniejach gracze walczą o nagrody pieniężne oraz zapas słodkości od marki E.Wedel. Działania wspierać będzie komunikacja w social mediach i digitalowa. Więcej informacji znajduje się na tej stronie.

Legends of Runeterra to nowa gra, której wersja beta wystartowała 24 stycznia 2020 roku, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Jest to strategiczna gra karciana, a kluczem do wygranej jest pomysłowość, oraz długofalowe planowanie działań. Istotny okaże się także wybór odpowiednich bohaterów oraz rozsądne łączenie kart z różnych regionów. Natomiast Teamfight Tactics zadebiutował pod koniec czerwca 2019 roku. Produkcja oferuje całkowicie nowy tryb w ramach uniwersum League of Legends oferują jednak inny tryb rozgrywki niż popularna MOBA. Akcja gry toczy się bowiem w turach na wyznaczonych do tego celu planszach podzielonych na heksy. Co ważne gracz nie ma bezpośredniego wpływu na przebieg pojedynku w efekcie może jedynie rozwijać posiadaną drużynę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszają turnieje Teamfight Tactics i Legends of Runeterra by Wedel Up!

 0