Ruszają zapisy do konkursu modderskiego organizowanego przez Cooler Master

Ruszają zapisy do konkursu modderskiego organizowanego przez Cooler Master

Cooler Master organizuje doroczny konkurs dla najlepszej elity modderów, a najlepsza elita otrzyma wyjątkowo interesujące nagrody.

Właśnie wystartowały zapisy do kolejnego do CMWS 2018 i potrwają do 15 marca. Po zarejestrowaniu się oraz utworzeniu profilu, uczestnicy zostaną zobowiązani do prowadzenia własnego workloga, na którym będą publikować regularne relacje z ich dotychczasowej pracy. Etap ten potrwa do 1 maja, zaś później eksperci przystąpią do oceny finałowych prac. W bieżącym roku zawodnicy wystartują w następujących kategoriach: Tower Mod, Scratch Build, a także na najlepszą modyfikację chłodzenia. Większa liczba konkurencji ma zostać opublikowana w najbliższym okresie. To samo tyczy się puli nagród. Organizatorzy wciąż dopinają ostatni element, chcąc nagrodzić zwycięzców w najlepszy możliwy sposób. Warto zaznaczyć, że przy poprzedniej edycji konkursu łączna ilość nagród wyniosła 40 tysięcy dolarów.

Konkurs dedykowany jest największym maniakom modyfikowania swoich komputerów. Według obietnicy organizatora, do zgarnięcia mają być interesujące nagrody

W minionym roku wyróżniono następujące osoby: w kategorii Tower wygrał S.PiC za mod Vega. Jeśli chodzi o Scratch Biuld, to pierwsze miejsce zajął Modder CROW za The Wheel of Star. Nagroda publiczności padła łupem Asha i jego moda Elemental Infusion, a w specjalnej kategorii na 25-lecie Cooler Mastera doceniony został Ovidiu Gitlan, autor MKTRX AMMO 315. Więcej informacji o konkursie, organizatorze oraz regulaminie znajdziemy na oficjalnej stronie projektu. Cooler Master, to uznana na rynku firma, która od wielu lat dostarcza innowacyjne rozwiązania w dziedzinie chłodzenia urządzeń komputerowych. Wśród nich warto wymienić m.in. radiatory, wentylatory, a także obudowy, czy pomniejsze akcesoria, które bez wątpienia przydają się bardziej wymagającym użytkownikom. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszają zapisy do konkursu modderskiego organizowanego przez Cooler Master

 0