Ruszył kolejny Steam Next Fest. Setki gier do wypróbowania

Ruszył kolejny Steam Next Fest. Setki gier do wypróbowania

Valve rozpoczęło pierwszy Steam Next Fest w 2023 roku, czyli najnowszą edycję festiwalu cyfrowych wersji demonstracyjnych, który organizowany jest od kilku lat. Wydarzenie ruszyło na platformie wczoraj i potrwa przez tydzień, oferując graczom komputerowym bezpłatne dema gier z setek nadchodzących tytułów.

Strona Next Fest Hub to miejsce, w którym można znaleźć wszystkie gry dostępne w ramach ostatnich targów cyfrowych. W praktyczny sposób Steam podzieliło ogromną liczbę gier na gatunki na górze, a jednocześnie zapewnia szeroki zakres tagów poniżej, aby jeszcze bardziej filtrować wyniki i dokładnie dopasować propozycje do naszego gustu.

Valve rozpoczęło pierwszy Steam Next Fest w 2023 roku, czyli najnowszą edycję festiwalu cyfrowych wersji demonstracyjnych.

Wersje demonstracyjne można zainstalować bezpośrednio z obszaru huba, klikając wygodny przycisk Zainstaluj demo po najechaniu kursorem na dowolny baner gry, dzięki czemu nie trzeba nawet odwiedzać stron poszczególnych produkcji w sklepie Valve. Co więcej, transmisje na żywo z dostępnymi grami i ich twórcami są prowadzone przez całe wydarzenie na tej samej stronie głównej.

Valve korzysta również z algorytmów swojego sklepu, aby oferować rekomendacje dla każdego użytkownika Steam w zależności od wcześniej ogrywanych gier. Ci, którzy chcą wskoczyć do najnowszych i najlepszych demówek, mogą wybrać najpopularniejsze opcje w trakcie festiwalu. W tym celu można użyć kategorii Popularne nadchodzące, Nadchodzące gry najczęściej na listach życzeń i Gracze aktywni dziennie w demach.

Podczas gdy wydarzenie dopiero się rozpoczęło, pierwszy faworyci już się formują. Należą do nich między innymi dungeon crawler Dark and Darker, międzywymiarowa gra o przetrwaniu Voidtrain, pełne wydanie Darkest Dungeon II, remake System Shock oraz postapokaliptyczny symulator budowania miast Infection Free Zone.

Znajdziecie tu całą masę produkcji zarówno od niezależnych twórców, jak i znanych wydawców. Steam Next Fest Edition potrwa do 13 lutego, do godz. 19:00 czasu polskiego. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszył kolejny Steam Next Fest. Setki gier do wypróbowania

 0