Ruszyła halloweenowa wyprzedaż na Steam. Przecenione nie tylko horrory 

Ruszyła halloweenowa wyprzedaż na Steam. Przecenione nie tylko horrory 

Valve wystartowało z Halloweenową Wyprzedażą Steam 2023. Coroczne wydarzenie, tym razem nazwane „Dom Strachów Steam: Zemsta”, jest świetną okazją dla graczy na PC do poszerzenia swoich bibliotek gier o kilka (lub więcej) horrorów, szczególnie przed zbliżającym się Halloween. Nie jest to tak duża wyprzedaż, jak masowe letnie lub zimowe promocje na Steamie, ale nie brakuje tu solidnie przecenionych naprawdę dobrych tytułów. 

Strona poświęcona wyprzedaży na Halloween została już udostępniona i oferuje szybki przegląd najpopularniejszych obecnie gier z przerażających gatunków oraz możliwość filtrowania przecenionych gier według naszego uznania. 

Coroczne wydarzenie jest świetną okazją dla graczy na PC do poszerzenia swoich bibliotek gier o kilka (lub więcej) horrorów, szczególnie przed zbliżającym się Halloween.

Na głównej stronie znajdują się takie hity, takie jak The Forest i jego kontynuacja, seria Resident Evil z najnowszymi tytułami, remake Dead Space, The Last of Us Part I, Telltale's Walking Dead, Dead by Daylight czy niezależne perełki, takie jak Inscryption, Project Zomboid i Phasmofobia oraz wiele innych równie popularnych tytułów, wszystkie przecenione, czasem nawet o 95% (np. Strange Brigade).

Taniej nabędziemy jednak nie tylko horrory i survivale, ale także gry akcji, takie jak Devil May Cry 5, trylogię Batman Arkham, Middle-Earth: Shadow of War i Star Wars: Jedi Survivor. 

Klienci mogą sortować ofertę, korzystając z dostępnych filtrów i kategorii. Steam udostępnia także rekomendacje dla zalogowanych użytkowników za pomocą algorytmów korzystających z wiedzy o grach, w które grali wcześniej.

Halloweenowa wyprzedaż Dom Strachów Steam: Zemsta potrwa od 26 października do 2 listopada, godz. 18:00 czasu polskiego. Jeśli w ramach tej wyprzedaży nie znajdziecie nic dla siebie, to nadchodzi jesienna wyprzedaż na platformie Steam. Zgodnie z harmonogramem Valve udostępnionym na początku tego roku, ma ona ruszyć w listopadzie, a po niej w grudniu odbędzie się wielka zimowa wyprzedaż.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszyła halloweenowa wyprzedaż na Steam. Przecenione nie tylko horrory 

 0