Ruszyła jesienna wyprzedaż na Steam oraz Nagrody Steam 2020

Ruszyła jesienna wyprzedaż na Steam oraz Nagrody Steam 2020

Jesteśmy w gorącym okresie wyprzedaży i formalnie już jutro rusza Czarny Piątek (choć tak naprawdę od kilku lat jest to już praktycznie Czarny Tydzień), a następnie mamy Cyber Poniedziałek. Co ciekawe, największym problemem w tym roku może być nie brak ciekawych promocji, ale tak naprawdę brak towaru, szczególnie jeśli chodzi o elektronikę, w tym podzespoły komputerowe, laptopy czy konsole. Wiecie czego na pewno jednak nie zabraknie? Cyfrowych gier. Warto więc udać się na Steam, gdzie ruszyła właśnie Jesienna Wyprzedaż, która potrwa do 1 grudnia do godziny 19:00. Tym razem nie ma więc zbyt wiele czasu na zastanowienie i najlepiej ogarnąć całe zakupy przez weekend.  

Właśnie Jesienna Wyprzedaż na Steam, która potrwa do 1 grudnia do godziny 19:00. Tym razem nie ma więc zbyt wiele czasu na zastanowienie.

Tradycyjnie już dla Steam, wyprzedaży towarzyszą dodatkowe wydarzenia i jesteśmy już praktycznie w końcówce roku, więc tym razem są to Nagrody Steam, gdzie gracze mogą nominować najlepsze gry. Głosowanie także potrwa do 1 grudnia i jest to już piąta edycja tego plebiscytu.Nominując nasze ulubione nowe gry 2020 roku w 10 kategoriach zdobywamy przy okazji punkty doświadczenia profilu oraz odznaki za uczestnictwo. Nasze nominacje pomogą wyłonić finalistów w każdej kategorii, a w grudniu będziemy mogli zagłosować na zwycięzców w każdej z nich podczas zimowej wyprzedaży Steam. Oprócz dość standardowych kategorii, gdzie wybieramy grę roku, najlepszy soundtrack czy innowacyjną rozgrywkę, znajdziemy tu, tradycyjnie dla Steam, także mniej oczywiste, które traktować można z lekkim przymrużeniem oka. Mowa choćby o „najlepszej, w której jesteśmy do bani” czy kategorii „razem raźniej”.

Wracając do samej wyprzedaży, czekają tu na nas wyróżnione tytuły i serie, spersonalizowane rekomendacje, a także możliwość przeglądania najlepszych tytułów według tagów. Dodatkowo, grafiki związane z jesienną wyprzedażą są już teraz dostępne w sklepie punktów w formie animowanych teł, ramek i teł miniprofilu. Dodano również nowy jesienny profil. Warto też dodać, że odznaka debiutanckiej kolekcji zostanie usunięta ze sklepu punktów 9 grudnia o 19:00 czasu polskiego. Oznacza to, że to wasza ostatnia szansa na zwiększenie jej poziomu. Poniżej znajdziecie kilka ciekawszych propozycji wyłapanych przez nas na szybko, ale oczywiście tradycyjnie radzimy samodzielnie sprawdzić ofertę sklepu w poszukiwaniu okazji. 

  • Assassin's Creed Odyssey - 74,97 zł (-70%)
  • Death Stranding - 124,95 zł (-50%)
  • Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition - 64,79 zł (-60%)
  • Far Cry 5 - 49,98 zł (-80%)
  • Gears 5 - 35,74 zł (-75%)
  • Kingdom Come: Deliverance - 53,99 zł (-50%)
  • Star Wars Jedi: Upadły zakon - 95,96 zł (-60%)
  • Śródziemie Cień Wojny - 32,39 zł (-80%)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszyła jesienna wyprzedaż na Steam oraz Nagrody Steam 2020

 0