Ruszyła Jesienna Wyprzedaż na Steam. Przecenionych blisko 14 tys. gier

Ruszyła Jesienna Wyprzedaż na Steam. Przecenionych blisko 14 tys. gier

Jeśli wciąż mało Wam wszelkiej maści wyprzedaży i promocji z okazji Black Friday i Cyber Monday lub też oferowane dotychczas nie przypadły Wam do gustu, to w takim razie powinniście zajrzeć na Steam, gdzie ruszyła kolejna akcja drenażu portfela, czyli Jesienna Wyprzedaż. Akcja potrwa tylko do 27 listopada (wtorek), do godziny 19:00 czasu polskiego, więc lepiej nie odkładać zakupów na ostatnią chwilę, a że znajdziecie tu całą masę przecenionych tytułów (blisko 14 tysięcy produkcji), to zapewne każdy znajdziecie dla siebie coś z własnej listy życzeń. Mowa tu zarówno o dużych hitach AAA, jak i mniejszych niezależnych grach. To jednak nie wszystko, ponieważ platforma Steam wystartowała także z głosowaniem na Steam Awards, gdzie gracze na tym etapie wskazać mają nominowanych w poszczególnych, tradycyjnie niebanalnych kategoriach.

Na Jesiennej Wyprzedaży Steam znajdziecie blisko 14 tysięcy produkcji przecenionych tytułów - zarówno duże hity z ostatnich miesięcy, jak i mniejsze produkcje niezależne.

Ruszyła Jesienna Wyprzedaż na Steam. Przecenionych blisko 14 tys. gier

Co tym razem możemy wyrwać na wyprzedaży Steam? Jest tego cała masa, więc lepiej niech każdy samodzielnie zajrzy do sklepu w poszukiwaniu czegoś dla siebie, ale wśród bardziej interesujących pozycji rzuciły się nam w oczy choćby Shadow of the Tomb Raider przeceniony o 50% (124,95 zł), Wiedźmin 3 i oba dodatki (Krew i Wino oraz Serca z Kamienia) taniej o 50% lub też pakiet GOTY przeceniony o 60%, The Crew 2 o 60% taniej (99,96 zł), Project CARS 2 o 67% taniej (59,36 zł), Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition taniej o 35% (10529 zł) czy też świetne Dead Cells  przecenione o 20% (71,99 zł). Wszystkie produkcje znajdujące się obecnie w promocji znajdziecie na stronie Steam po TYM adresem. Warto przy okazji przypomnieć, że polski sklep GOG, jak również należąca do EA platforma Origin, także wystartowały z własnymi wyprzedażami w związku z Black Friday i Cyber Monday, choć na zdecydowanie mniejszą skalę.

Jeśli zaś chodzi o głosowanie na nominacje do Steam Award, to swoje głosy oddawać możecie TUTAJ (oczywiście po uprzednim zalogowaniu) i tradycyjnie już platforma stawia na bardziej oryginalne i niebanalne kategorie. Oczywiście wciąż znajdziecie tutaj możliwość wskazania Gry Roku, Gry VR Roku i Najlepszego producenta, ale poza tym wybieramy już najlepsze gry w takich dziedzinach jak Owoc miłości, Najlepsze otoczenie, Razem raźniej, Najlepsza historia alternatywna czy Najlepsza zabawa z maszyną. Oczywiście przy każdej kategorii znajdziecie stosowny opis (nierzadko utrzymany w humorystycznym stylu), który nakieruje Was na kierunek nominacji, co przydatne jest w tym przypadkach, które nie są tak oczywiście. Głosy oddawać można do 27 listopada, więc zapewne wkrótce poznamy nominowanych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszyła Jesienna Wyprzedaż na Steam. Przecenionych blisko 14 tys. gier

 0